Artykuły powiązane

Kolejny z dziesięciu przewodnich kolorów bieżącego roku jest dedykowany wielbicielom kawy. Smakowity i delikatny jednocześnie Iced Coffee będzie idealny na śluby zawierane w upalnych miesiącach. Sama nazwa wniesie odrobinę ochłody w chwilach, gdy emocje będą sięgać zenitu. Wspomniany odcień wbrew nazwie, która sugeruje zmrożenie (iced), jest ciepły i przytulny. Być może część z was pokręci przecząco głową na myśl o tym kolorze na swoim ślubie i wesele. Warto jednak dać mu szansę.

Temat przewodni
Jeżeli zdecydujecie się na Iced Coffee jako przewodniego koloru, może warto iść za ciosem i wybrać przewodni motyw ślubu i wesela z kawą w roli głównej? Jeżeli jesteście smakoszami tego aromatycznego napoju pomysł powinien tym bardziej się wam spodobać.

Panna młoda
Suknie w pokrewnych odcieniach były proponowane przez stylistów już kilka lat temu. Teraz powracają za sprawą Instytutu Pantone.

Iced coffee będzie ci pisany jeżeli nie przekreślasz odcieni ecru, cappuccino. Niektórym paniom ze względu na typ urody delikatny, rozmyty beż będzie wręcz bardziej wskazany niż zimna, czysta biel. Jeżeli nie jesteś przekonana do całej stylizacji w tonacji Iced Coffee, może rozważysz dodatki w tym kolorze. Aplikacje na sukni, szarfa w talii, ozdobny szal osłaniający ramiona to tylko część możliwości na wprowadzenie „mrożonej kawy” do ślubnego
looku.

Pan młody
Panowie mogą zdecydować się na beżowy garnitur lub akcesoria w zbliżonym do przewodniego koloru.

Dobre połączenie
Warto wiedzieć, że Iced Coffee można śmiało łączyć z dodatkami w odcieniach kremowym, ecru, cappuccino, złota oraz z ciemniejszymi brązami i jasnym, delikatnym różem.

Drukowane dodatki i dekoracje
Oczywiście powinny mieć kolor zmrożonej kawy. Niech pojawi się na ślubnej papeterii, zaproszeniach, wizytówkach, zawieszkach na alkohol, bilecikach, które dołączycie do upominków dla gości, księdze gości, serwetkach.

Dekorujermy
Dekoracje w odcieniach Iced Coffee mogą nieść skojarzenie z naturą (beże, rozmyte brązy). Dlatego też będą polecane parą, które planują wesela w klimatach rustykalnych, eko. Wszelkie rekwizyty na bazie drewna, zbóż będą automatycznie nawiązywały do wybranego odcienia.

Słodka rozpusta
Kolor Iced Coffee fantastycznie odnajdzie się w ramach słodkiego bufetu weselnego. Wszelkie wariacje na temat czekolady - gorzkiej, mlecznej, białej będą strzałem w dziesiątkę. Oprócz tego wszelkie kakaowe warianty słodkich przekąsek z kremowymi dodatkami. A może zdecydujecie się na czekoladową fontannę? Będzie idealnym uzupełnieniem candy baru.

Tort
Oczywiście o smaku kawowym! W tym przypadku nie może być inaczej. Do tego owoce i masa serowa na bazie mascarpone. Wybierając tort wielopiętrowy możecie zdecydować o innym smaku każdego z nich. Chcąc nawiązać do tematu i koloru można wybierać spośród kawowego, tiramisu, cappuccino, czekoladowego.

Pamiątki
Nawiązując do wybranego koloru, możecie podarować swoim gościom malutkie paczuszki kawy, kawowe pralinki, makaroniki lub muffinki. Świetnym pomysłem będą też filiżanki do kawy lub specjalne szklanki do serwowania mrożonej kawy.