Artykuły powiązane

 Póki co głęboko do szuflady należy schować wszystko co duże i mocno rzucające się w oczy - okazałe kolie, pokaźne zawieszki czy szerokie łańcuszki będą passé. W tym roku styliści postawili na kobiecość, delikatność i minimalizm. Oto wiodące trendy na trwający sezon ślubny.

 

 

 

Prostota w cenie
Umiar to słowo klucz we wszystkim, także w ślubnej stylizacji. Tegoroczne podstawowe, ogólne trendy mówią o zwiewności, lekkości, finezji. Biżuteria powinna być kobieca i delikatnie podkreślająca urodę. Warto o tym pamiętać wybierając się na poszukiwania ślubnych dodatków.

Perły i kryształy
Perły to klasyka sama w sobie – piękne, subtelne, pasujące każdej kobiecie. Same lub w towarzystwie kryształów Swarovskiego stanowią jeden z podstawowych trendów biżuteryjnych dla tegorocznych panien młodych. Dedykowane romantyczkom.

 

 

 

Srebrno złoto
Śmiało można powiedzieć, że oba kruszce są modne od zawsze. O wyborze koloru powinien zadecydować odcień ślubnej sukni oraz uroda panny młodej. Kobiety o chłodnych typach urody powinny sięgnąć po srebro, reprezentantki ciepłych typów dobrze będą wyglądały w złotej oprawie.

 

Kropla koloru
Kolorowa biżuteria weszła do ślubnego kanonu kilka lat temu. Na przestrzeni czasu raz była bardziej, raz mniej modna. Bieżący rok to wielki powrót kolorowych kolczyków, bransoletek i naszyjników i zawieszek. Najmodniejsze są fiolety, czerwienie, róże oraz odcienie niebieskiego. Kolor biżuterii powinien być dobrany do urody panny młodej. Może być (ale nie musi) dopasowany do przewodniego koloru ślubu.

 

 

Blask we włosach
Biżuteria zagości również we włosach. Grzebyki, opaski, spinki wysadzane kryształami, perełkami czy kolorowymi kamieniami będą piękną ozdobą ślubnego uczesania.