Artykuły powiązane

W każdym sezonie dyktatorzy mody ślubnej lansują kilka konkretnych propozycji dotyczących między innymi sukien dla panien młodych. Czasami przywracane są do łask pomysły, które były modne wiele lat temu. Często też trendy z sezonu poprzedniego „przechodzą” na kolejny. Projektantom nie można zarzucić braku wyobraźni i odwagi, więc bywa że przedstawiają oni światu własne bardzo śmiałe i wręcz kontrowersyjne wizje panien młodych. Jakie suknie będę najmodniejsze w sezonie 2016? Oto kolejna odsłona trendów w modzie ślubnej.


Okryta tiulem
Jednymi z topowych modeli będą suknie z tiulowymi dekoltami. Przezroczystość w górnej części kreacji będzie bardzo elegancka i seksowna. Jeżeli masz łabędzią szyję i drobne ramiona takie modele będą dla ciebie.

Geometria
Kolejnym bardzo modnym detalem będą kwadratowe dekolty, które pojawiły się praktycznie we wszystkich kolekcjach. Tego typu dekolt podkreśli biust. Będzie on wskazany dla pań o wąskich ramionach oraz pociągłej twarzy.

Nagie ramiona
Odsłonięte ramiona towarzyszą nam w zasadzie w każdym sezonie. Jest to jedno z ulubionych rozwiązań, do którego bardzo chętnie sięgają projektanci. Ramiona można odsłonić na wiele sposobów, więc każda z pań będzie miała szansę na wybranie takiego modelu sukni, który będzie jej najbardziej odpowiadał. Będzie bardzo kobieco ze szczyptą zalotności i seksapilu.

 

 

Minimalizm
To styl charakterystyczny między innymi dla francuskiego domu mody Cymbeline. Jeżeli uważasz, że mniej znaczy lepiej będziesz miała pole do popisu podczas wybierania sukni ślubnej. Proste, eleganckie i nie przesadzone modele to jeden z podstawowych trendów na przyszły rok.

 

 

Romantyczny empire
Suknie w stylu empire to prostota sama w sobie podana w romantycznej odsłonie. Tego typu kreacje charakteryzują się odcięciem pod biustem. Linia odcięcia często bywa podkreślona ozdobną pasmanterią. Spódnica wykonana z delikatnej, lejącej tkaniny. Kreacja jest bardzo wytworna i klasyczna. Ten rodzaj fasonu optycznie wyszczupla i podwyższa. Dlatego też polecany jest głównie niskim paniom. Będzie też idealny dla przyszłych mam. Kobiety o wąskich biodrach mogą sobie pozwolić na lekkie przymarszczenie spódnicy.