Artykuły powiązane

Temat ślubnych fryzur 2015 był już przeze mnie omawiany i to całkiem niedawno. Jak się okazuje styliści potrafią zaskakiwać i oto ogłosili najmodniejsze upięcia dedykowane zimowym pannom młodym. Jeżeli zaliczasz się do tego grona i masz zaplanowany ślub na początek lub koniec bieżącego roku, ten artykuł jest adresowany właśnie do ciebie

Wysoko upięte
Kok jest fryzurą ponadczasową. Jest modny od wielu lat i najprawdopodobniej w tej kwestii nic się nie zmieni. Zimowym pannom młodym zaproponowano wysoko upięte włosy, które odsłaniają szyję i kark. Klasyczny kok jest na tyle uniwersalny, że powinien pasować większości kobiet. Będzie także idealnym uzupełnieniem praktycznie każdej sukni ślubnej – od „syrenki” po „princessę”. Warto pamiętać, że taka fryzura doda pannie młodej kilka centymetrów wzrostu.

Fale, loki
Dla romantyczek styliści przewidzieli różnorodne mniej lub bardziej luźne upięcia. Najmodniejsze będą te, w których przednie pasma włosów umocowane zostaną z tyłu głowy, po środku lub asymetrycznie z boku. Pozostałe pukle pozostaną rozpuszczone. Romantyzmu tego rodzaju upięciu nadadzą fale lub delikatne loki.

Wyplatamy
Warkocze zostały szturmem wprowadzone przez stylistów na ślubne salony już kilka lat temu. Pomysł spodobał się i panny młode cały czas chętnie decydują się na tego typu upięcie. Styliści zaś podtrzymują ów trend przez kolejne sezony ślubne i tak też będzie w przyszłym roku.
Warkocz będzie dobrze wyglądał na włosach długich i dość gęstych. Aby nadać fryzurze charakteru może wpleść ślubne dodatki – tasiemkę, perełki czy maleńkie kwiatki.

W hiszpańskim stylu
Od koka zaczynaliśmy i na koku skończymy. Ta propozycja jest zgoła inna, chodzi bowiem o upięcie włosów nisko nad karkiem. Tego typu fryzura, podobnie jak klasyczny kok, jest ponadczasowa i uniwersalna. Dedykowana jest każdej kobiecie niezależnie od typu urody, wieku czy okazji (świetnie sprawdzi się także jako fryzura wizytowa). W zależności od pomysłu i stylizacji, kok może być stonowany lub bardziej ekstrawagancki.

Modnie i wygodnie
Wybierając rodzaj upięcia pamiętaj o tym, aby fryzura była nie tylko trendy, ale żebyś czuła się w niej wygodnie. Dlatego też zawsze zachęcam do umówienia się na próbne uczesanie. Dzięki temu ze stuprocentową pewnością będziesz mogła stwierdzić, że wybrane upięcie jest tym, w którym pięknie wyglądasz i komfortowo się czujesz.