Artykuły powiązane

W dniu ślubu panna młoda chce, aby wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nią i aby spojrzenia zgromadzonych gości wyrażały zachwyt i podziw. Dlatego też każda kobieta przygotowująca się do najważniejszego dnia w swoim życiu tak dużą uwagę przywiązuje do najdrobniejszych elementów stylizacji.

Każdy drobiazg jest nie mniej istotny, bowiem składa się na całość. Aby stylizacja panny młodej była oszałamiająca i na czasie warto zadbać o akcesoria ślubne, które nadadzą jej osobliwego charakteru. Przyjrzyjmy się co takiego styliści przygotowali dla tegorocznych panien młodych.

Na bogato
Projektanci postanowili zaszaleć. O akcesoriach na bieżący sezon można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że są skromne, delikatne czy proste w wymowie. Wprost przeciwnie. Mamy do czynienia z odważnymi propozycjami, które są bardzo oryginalne. Każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie. Będzie można wybierać spośród welonów, opasek, diademów, rękawiczek, haftów. Pojawią się także elementy biżuteryjne.

Suknia z dodatkami
Część stylistów skupiła się na samej kreacji. Tak jest choćby
w przypadku modeli firmy Rosa Clara, w której projektanci
połączyli proste formy z finezyjnymi i szykownymi zdobie-
niami. Pojawiają się mocno zwracające uwagę elementy bi-
żuteryjne, ale także koraliki i hafty. Można znaleźć również
dodatki koronkowe czy tiulowe. Talię podkreśla biżuteryjny,
błyszczący pasek lub kokarda. Rosa Clara kojarzona jest z ko-
ronkowymi rękawiczkami, które nosi panna młoda. Ten ele-
gancki dodatek będzie widoczny w stylizacjach na rok 2015.

Klasyka ponad wszystko
Niektórzy lubią eksperymentować, inni są wierni klasyce. 1Tak jest w przypadku projektantów firmy Pronovias. W propozycjach na sezon 2015 w zasadzie nie ma kreacji, której nie towarzyszyłby welon. Jest to podstawowy dodatek, na którym się skupiono. I żeby nie było nudno, welony są różne – krótkie, długie, średnie, haftowane czy z koronkowymi aplikacjami. Dla tych z pań, które lubią absolutną prostotę, firma proponuje welon bez żadnych dodatków. Jeżeli chodzi o kreacje tej marki, do ozdobienia sukni wykorzystano przede wszystkim koronki i dodatki tiulowe.
Podobny styl co Pronovias prezentuje Elie Saab. Projektant skupił się na koronkowych i tiulowych akcesoriach. Kreacje firmowane przez Libańczyka są pełne wdzięku, szalenie elegancie i wysublimowane. Głównym dodatkiem panny młodej jest welon.