Artykuły powiązane

Osoby, które ustalają ślubne trendy, każdego roku od miesięcy wiosennych podają do publicznej wiadomości informacje dotyczące tego, co będzie najbardziej modne w przyszłym sezonie. Dotyczy to w zasadzie każdej z branż, która wchodzi w skład ogólnie pojętego rynku ślubnego.

I tak przyszli państwo młodzi mogą dowiedzieć się jakie fasony sukien ślubnych i strojów męskich będą na topie, jakie upięcia będą polecane, jaka kolorystyka będzie dominująca. Trendy obejmują również zaproszenia, winiety, dekoracje, bukiety, makijaż, manicure, a także buty. I właśnie przy ślubnym obuwiu chcemy się zatrzymać na dłużej. Zobaczmy co takiego w temacie obuwniczym projektanci przygotowali na sezon 2015.

Ażurkowo
Koronki w modzie ślubnej są obecne od bardzo dawna. Suknie ślubne, bolerka czy rękawiczki z ażurkowymi aplikacjami są nam dobrze znane. Teraz przyszedł czas, aby koronki pojawiły się także na butach panny młodej. Co myślicie o takim pomyśle?

W blasku
Srebrne i złote buty są lansowane przez stylistów ślubnych przynajmniej od dwóch sezonów. Był to ciekawy pomysł, który przełamywał wszechobecną biel. W nadchodzącym sezonie, projektanci poszli o krok dalej i lansują błyszczące pantofelki. Źródłem połyskiwania mogą być cekiny, kryształy Swarovskiego, brokat czy też inne błyskotki. Na ślubnym obuwiu pojawiają się także elementy biżuteryjne. Nie ważne co, jeżeli będzie błyszczało - będziesz trendy.

Naturalnie
Hitem przyszłego sezonu będzie kolor beżowy oraz odcienie pastelowe – miętowy, brzoskwiniowy, pudrowy róż,
a także kremowy. Czyli na kolejny sezon mamy kontynuację pomysłu na kolorowe buty dla panny, ale także pana młodego. Jeżeli zdecydujecie się na takie rozwiązanie, będziecie mieli pewność, że buty będzie można wykorzystać kiedy ślubne emocje już opadną.

Cieliście
Jednym z ciekawszych pomysłów będzie lansowanie obuwia w kolorze nude. Nie jest to zupełnie nowa idea – projektanci powracają do tego pomysłu od kilku już lat. Niewątpliwą zaletą tego trendu jest fakt, że buty w takim kolorze są uniwersalne i pasują do każdej sukni ślubnej.