Artykuły powiązane

Czerń i biel
Połączenie tych dwóch kolorów to ponadczasowa klasyka. O ile biel kojarzy się jednoznacznie ze ślubem, o tyle czerń już niekoniecznie. Od bieżącego sezonu styliści proponowali użycie tej niezwykle eleganckiej barwy nie tylko w dekoracjach czy bukietach, ale również w strojach pary młodej. W przyszłym roku ten trend zostanie utrzymany. To propozycja dla odważnych, nowoczesnych par, które jednocześnie lubią klasykę.

Morze w tle
Ślub i wesele w klimacie morskim to chętnie wykorzystywana przez pary młode propozycja. W przyszłym roku będzie także niezwykle modna, bowiem styliści ogłosili ją jako jeden z głównych trendów tematycznych. Morskie elementy można wprowadzić już na poziomie wieczorów panieńskiego i kawalerskiego i oczywiście ślubu. Muszle, słoneczne kolory, koło ratunkowe, piasek, ale także rekwizyty związane z żeglowaniem – to szerokie pole dodatków, które pomogą podkreślić morski klimat wesela.

Powrót do przeszłości
Czyli vintage ciągle w modzie. Stylistom najwyraźniej ten trend spodobał się tak bardzo, że nie chcą się
z nim rozstać. Stylizowana suknia ślubna, dodatki do włosów dla panny młodej, strój pana młodego nawiązujący do lat dwudziestych, zabytkowe auto do ślubu, zaproszenia i winiety w klimacie. Vintage daje ogrom możliwości ze spektakularnym efektem. Może macie ochotę wybrać się z waszymi gośćmi w podróż do przeszłości?

Globtroterzy w natarciu
Podróżujemy coraz więcej. Docieramy do miejsc, o których marzyliśmy będąc dziećmi. Jesteśmy bardzo otwarci na świat i to co ów świat nam oferuje. Jeżeli podróże to wasza pasja, może przybliżycie ją swoim gościom? Motyw podróżniczy może opierać się na miejscach, w których byliście, lub takich, do których chcielibyście dotrzeć. Oczywiście można zastosować miks jednego i drugiego. Mapy, globusy, pamiątki z podróży, zdjęcia z wojaży, które pojawią się na sali weselnej. Wszytko to podkreśli wyjątkowość waszego przyjęcia, a goście poczują się jak towarzysze waszej podróży.

W stylu eko
Ekologia jest niezwykle modna i pojawia się w wielu obszarach naszego życie. W przyszłym roku ślub eko będzie jednym z najmodniejszych.