Artykuły powiązane

Wczesną wiosną największe domy mody związane z branżą ślubną biorą udział w światowych pokazach, na których prezentują swoje najnowsze kolekcje. Jednocześnie jest to zwiastun czekających nas nowości w świecie mody ślubnej w nadchodzącym sezonie.

Każdego roku oczy wszystkich zainteresowanych ślubnymi nowinkami zwrócone są na Nowy Jork, Londyn i Barcelonę. Na co postawili czołowi projektanci w sezonie 2015?

Eteryczność
Jednym z głównych motywów będzie delikatność i lekkość. Zamierzony efekt zostanie uzyskany dzięki zastosowaniu odpowiednich tkanin w tym jedwabiu i tiulu.

Hafty
Projektanci sięgnęli po hafty, które pojawiają się dosłownie wszędzie - w okolicach dekoltu, na linii biustu czy jako rękawki sukni. W każdym wydaniu wyglądają zjawiskowo i przykuwają uwagę, są szalenie eleganckie i podkreślają wyjątkowość ślubnej kreacji.

Wprost z Olimpu
Styl grecki to kolejny trend, z którym spotkamy się w 2015 roku. Długie, lejące się tkaniny, z odcięciem pod biustem to świetne rozwiązanie dla drobnych, ale wysokich kobiet, a także dla przyszłych mam.

Skrzydełka nadal na topie
Baskinki robią prawdziwą furorę. Projektanci polubili te zdobienia do tego stopnia, że postanowili pozostawić ten ubiegłoroczny trend także na przyszły sezon. To idealna rozwiązanie dla tych panien młodych, którym zależy na poszerzeni linii bioder i nadaniu całej sylwetce kobiecości.

Blisko ciała
Projektanci pomyśleli także o paniach, które posiadają figurę modelki, z idealną linią bioder, świadomych swojej kobiecości. Syrenki to suknie ślubne, które są dedykowane właśnie im. Tego typu kreacje, które od kilku sezonów królują wśród ślubnych trendów, będą modne również w przyszłym roku. Jeżeli marzysz o takiej sukience i chcesz być absolutnie na topie, to kreacja powinna być uszyta z błyszczącego atłasu lub satyny.

Styl boho
W modzie ślubnej gości już od dekady. Kreacje w tym stylu charakteryzuje zwiewność, prostota i romantyczność, czerpiąc jednocześnie z różnych stylów i łącząc wszystko w zgrabną całość. Jeżeli poruszasz się w świecie mody dość pewnie i łączenie stylów nie jest dla ciebie dużym wyzwaniem, może pokusisz się o wyczarowanie ślubnej stylizacji w jednym z najmodniejszych trendów przyszłego sezonu.