Autor Wątek: Jakie lokale polecacie?  (Przeczytany 158645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nadja
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
Jakie lokale polecacie?
« dnia: 9 Listopada 2004, 14:40 »
Ja ze swojej strony moge polecic Restauracje Zamkowa. Mozliwosc zorganizowania duzych wesel, ale takze malych przyjec (nasze bylo na niecale 40 osob i w zasadzie mielismy caly lokal do naszej dyspozycji). Bardzo dobre jedzenie, REWELACYJNA obsługa kelnerska. Panowie uwijaja sie,ze az milo patrzec! Z pewnoscia nie beda zalegaly na stolach brudne nakrycia i nie bedzie brakowalo Wam napojow w dzbankach, alkohol bedzie odpowiednio schlodzony (serwowanie cieplej wodki i cieplych napojow to zmora wielu lokali), a obiad beda wszyscy jedli w jednym czasie i co wazne - potrawy beda cieple (serwowanie obiadu to tez problem w wielu restauracjach.)
Czekam na inne propozycje :)
:)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopada 2004, 00:41 »
ja mogę ze swojej strony polecić norda i uśmiech(nad medicusem)...

w uśmiechu nie ma hotelu  :wink:  za to nord jest super pod każdym względem...

jest jeszcze kilka lokali jakie polecały sobie panny młode 2004... sa też takie , które sa na "czarnej liście"...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Nadja
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopada 2004, 13:13 »
W takim razie możę zaczniemy tworzyć tego typu listy   :?:
:)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopada 2004, 21:40 »
no to proszę bardzo...

panny młode 2004 polecały sobie wzajemnie:

-Hotel Nord
-Hotel Continental
-Hotel Park
-Hotel Hetman
-Restauracja Uśmiech
-świetlica na ogródkach działkowych


a tu sa  opinie na temat lokali

HOTEL NORD

Kati

 [0.0.0.0]  Temat: Re: PANNA MŁODA SZCZECIN 2005

wyslane przez Kati dnia 2004-09-27 22:26:07
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
Dziekuje za Zyczenia :)
Jesli chodzi o Nord to szef Pan Uliński jest czlowiekiem otwartym i serdecznym.Zrobil kazda potrawe ktora sobie zarzyczylismy. Jedzenie bylo super - wszystko swierze i smaczne. To czego nie zjedlismy w calosci dostalismy do domu. Dostalismy tez pomieszczenie zamykane na klucz gdzie mielismy alkohol i napoje. Polecam Norda w 100% W przyszym roku 11 Czerwca moj brat zeni sie :)  

gosia

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez gosia dnia 2004-06-13 22:50:10
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
ja bede miala wesele w nordzie 3 lipca wiec wiecej szczegolow potem...nie jest to miejsce z pieknym widokiem czy tarasem :( alejest mnostwo plusow:)szef jest absolutnie sympatycznym czlowiekiem!!!otwartym na wszytskie pomysly i sugestie...no i jest tam tanio!sala jest ladna w cieplym pomaranczowo slonecznym kolorze z wielkimi kutymi z metalu zyrandolami i takimi swiecznikami na stol...ty wybierasz kolor swiec i serwetek a oni to zalatwiaja tak zeby ci pasowalo do twojej wizji.moim zdaniem nawet nie trzeba tej sali dekorowac chyba ze bardzo chcesz.menu wybierasz ty-jest wiele opcji a cena zalezy od tergo co ty wybierzesz i ile osob bawi sie na weselu-my robimy malutkie 50-60 osob i wiele miejsc nam odmawialo ze im sie nie oplaca.w nordzie sie zgodzili i wyszlo nam tak -my pozno zaczyanmy ok 19:30 wiec dlatego takie menu :glowny posilek-zupkanp.krem z brokolw ale moze byc i rosolek plus drugie-tutaj sporo do wyboru my wybralismy taki kotlet z kurczaka zawijany i faszerowany papryczka i korniszonami itd plus ziemniaki i surowki,potem cos cieplego ok 23 -np.gulaszowa w miseczce z chlebka,i w nocy jeszcze barszczyk z koldunami no i oczywiscie salatki,wedliny,sledziki,jajeczka itp pierdolki w miedzyczasie i to kosztuje 120 na osobe a dzieci 20 zloty!to tez nie czesto w szczecinie-czesto chca cene jak za doroslego -plus w to wliczone jest: 10 pokoi dla naszych gosci-spi tyle osob ile chcesz plus nasz;)no i sala na cale poprawiny(jedzenie na poprawinach zalezy od tego co wybierzesz od 30 -40 zlotych, najdrozszy jest grill bo na to przyrzadzaja karkowke...mniam mniam)wiec jest naprawde tanio zwlaszcza z tym noclegiem!!! alkohol my kupujemy i nie ma zadnego korkowego-a to tez nie wszedzie w szczecine,tak samo tort,owoce,i napoje ale jak chcesz to oni sie moga tym zajac.stoly ustawia sie dzien wczesniej wiec mozesz przy tym byc i popatrzec ,i przestawiac do woli az bedziesz zadowolona:)minusem jest co ostatnio odkrylam ogladajac jak przygotowuja sale dla innej pary-na stolach oprocz ladnej zastawy staly takie cukierniczki,solniczki,serwtniki itp z plastiku z zoltymi pokrywkami:(((jak w smazalni ryb w sezonie:)))ale jak mo0wilam szef jest ok i mysle ze po sugestii cos zakupi w to miejsce...to tyle o nordzie narazie:)


gosia juz żona:)))

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez gosia juz żona:))) dnia 2004-07-09 08:43:05
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
czolem ponownie...
-jesli chodzi o "nord"-wszystko bylo jak ustalalismy,jedzenia b.duzo,swieze,stol elegancki,panie kelnerki same sie uwijaly miedzy goscmi dopytujac czy nie zrobic czegos jescze albo kawki,pokoje czyste i nowe...a grill na poprawiny przeszedl moje oczekiwania-byly rozne miesa,szaszlyki,maly swiniaczek,chleb wiejski,ogoreczki z beczki,rozne rodzaje smalczyku domowego,piwko...i mnostwo zarcia z wesela...o cenach i naprawde milych spotkanich z kierownikiem pisalam juz wczesniej

----------------------------------------------------------------------------------------

HOTEL CONTINENTAL

magda

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.III

wyslane przez magda dnia 2004-09-16 15:07:40
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
Dziewczyny - polecam Wam Continental. Tam są dwie sale -jedna na 60 osób i więcej, druga na 30 osób. My jesteśmy bardzo zadowoni że akurat tam mieliśmy wesele, zresztą lokal ten też mieliśmy z polecenia. Polecam szczególnie ze względu na przytulną atmosferę i dobre jedzonko którego było pod dostatkiem. Jeżeli chcecie zobaczyć lokal proponuje najpierw zadzwonić i umówić się od razu z szefem, a ten już Wam wszystko pokaże łącznie z menu.


Magdalena

[217.153.159.5] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin

wyslane przez Magdalena dnia 2004-02-27 18:55:48
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)]

--------------------------------------------------------------------------------
Cześć. Właśnie wróciłam...mam już zamówioną sale:-)Przyjęcie/wesele ma być na około 40-50 osób w Continentalu.Koleżanka tam miała i była bardzo zadowolona.Jedzenia jest pod dostatkiem a w cenę wliczony jest alkohol bez ograniczeń. Tam są dwie sale a my będziemy mieli w tej na dole-jest tam duża sala, barek z kominkiem i sala do tańczenia-jak dla mnie to super! Ale i tak miałam szczęście bo Szef mówił, że przed chwilą ktoś zarezerwował sobie sale tę na górze o której ja myślałam wcześniej...ale na szczęście ta na dole była jeszcze wolna.


----------------------------------------------------------------------------------------

HOTEL PARK
Aleksandra

[213.155.191.92] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin

wyslane przez Aleksandra dnia 2004-04-30 14:57:23
[Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)]

--------------------------------------------------------------------------------
Do Pati!
Ja robie wesele w Hotelu Park na 60 parę osób.Cena menu od 150- 170 zł za os.w tym jest wliczone przywitanie pary młodej chlebem i solą, winem musującym, tort weselny jaki tylko chcesz, wszelkie dekoracje sali i stołów, apartament dla nowożeńców ze śniadaniem. Dla gości jest zniżka na pokoje jednak to i tak 150 zł, na 2-os pokój ze śniadaniem( ale nikomu nie fundujemy spania , bo wszyscy raczej są tutejsi).

----------------------------------------------------------------------------------------


HOTEL HETMAN

Beti

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez Beti dnia 2004-06-18 10:36:34
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
WITAJCIE DZIEWCZYNY!
Jak już wiecie jestem MĘŻATKĄ od 5 czerwca. I chciałam się z wami podzielić swoimi spostrzeżeniami. Było idealnie. Salę mieliśmy na Pomorzanach w Hetmanie. Ogromna sala, ale kuchnia bardzo malutka. Więc wynajęliśmy tą salę i osobno catering, który przyrządził posiłki gdzie indziej i przywoził przez całą noc cieplutkie posiłki. A mieli co robić. Na weselu bawiło się 90 osób. Menu wybraliśmy sobie takie, że większość hoteli w Sz-nie nie chciała się podjąć przygotowania nam tych posiłków. A Pan Andrzej Smoliński właściciel Cateringu obiecał, że da się to zrobić i ZROBIŁ TO. Co 2 godziny na stół wieżdżały ciepłe posiłki. I tak było od 17 a ostatni ciepły posiłek był po godz. 2 w nocy. Wesele trwało do 5 nad ranem. Jedzenia było tak bardzo wiele, nie zabrakło niczego. Resztę jedzenia oczywiście dostaliśmy z powrotem. Kawa, herbata na życzenie gości. Obsługa bardzo żywiołowa, szybka i przede wszystkim bardzo miła. Tort mieliśmy 5 piętrowy od Woźniaka - smaczny, piękny i robił efekt. Też oczywiście przechowywany przez catering i dostarczony przez nich na miejsce.




UWAGA OSZUST


Aga

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez Aga dnia 2004-06-17 19:22:09
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
Czesc dziewczyny !!

Chcialam Wam napisac cos o "Julianie".Ja mialam wlasnie tam wesele jakis czas temu.Z tego co slyszalam o julianie wszystko dobrze sie zapowiadalo.Z tego co bylo tak naprawde mila byla tylko obsluga i ladna sala.Jedzenie niezbyt dobre,mialam wrazenie ze nieco starawe.Szefowa po weselu kazala nam doplacic jeszcze 200zl niby za kawe,a wiem ze duzo osob wcale nie wypilo kawy podczas wesela(bo tam jest tak ze w cenie jest 1 kawa,a kazda nastepna platna co jest kompletna bzdura)Tylko ze tak naprawde nikt nie jest w stanie udowodnic ile tej kawy zostalo wypitej.Aha,jeszcze tydzien przed weselem zostalismy poinformowani ze ceny wzrosly (zaplacilismy w sumie 30zl wiecej za kazda osobe za poprawiny i wesele)Ja rozumiem ze ceny wzrosly ale to juz byla przesada.
Kilka naszych gosci mieszkalo w hotelu,to do rachunkow z ich pokojow podopisywano jakies napoje,ktorych nigdy nie zamawiali..No i za pokoje chcieli na koniec tez wiecej niz sie umawialismy na poczatku.Wszystko dobrze sie skonczylo,ale to bylo naprawde niemile z ich strony i pozostawilo nieciekawe wrazenie.
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopada 2004, 12:45 »
Continental - sala u góry - ma jedną zasadniczą wadę,
sala taneczna jest na lewo od wejścia, stoły daleko po prawej, całość przypomina układ typu "tramwaj"
prowadzący imprezę (zespół albo dj) ma poważny problem z komunikacją z gośćmi,
doświadczyłem tego organoleptycznie,
mimo "rozkręcenia" sprzętu na całą moc (na parkiecie było wówczas zbyt głośno) nikt z siedzących przy stołach nie reagował na zaproszenia do oczepin....
to rozkłada zabawę, zupełnie tak samo jak osobne sale do tańca i jedzenia,
sala na dole Continentala jest bez zastrzeżeń, choć też jest trochę "tramwajowa", jednak jest znacznie krótsza,

weźcie to proszę pod uwagę, bo dobre prowadzenie imprezy jest baaardzo ważne.


Na koniec jeszcze jedna rada: można wybrnąć z sytuacji (mowa o sali górnej) stosując tam tzw. osłuchy, czyli dodatkowe głośniczki (np. mały radiowęzeł), które grają b. cicho zeby nie przeszkadzać gościom, jednak kiedy prowadzący coś mówi, goście słyszą go wyraźnie!!!!

gdyby ktoś potrzebował pomocy jak to zrealizować służę pomocą.

Offline Nadja
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopada 2004, 10:49 »
O sali dolnej w Continentalu slyszalam z kolei,ze jest pozbawiona jakiejkolwiek wentylacji (o klimie nie wspominam...). Efektem tego jest pojwienie sie efektu sauny ....
I jeszcze jedna uwaga - obsluga. KOSZMAR! Sprawiali wrazenie jakby robili laske,ze w ogole podaja gosciom posilki  :? Poza tym robili to w tempie slimaczym. Co prawda sytuacja, ktorej doswiadczylam miala miejsce jakies 2 lata temu, wiec moze cos od tamtego czasu sie zmienilo - mam taka nadzieje.
:)

Offline Magda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Listopada 2004, 20:04 »
Cześć dziewczyny!
Nie chce nikogo namawiać ale ja właśnie miałam wesele w Continentalu i jestem bardzo zadowolona. To prawda że górna sala jest zbyt długa i sama bym tam nie chciała nic robić. Dolna z kolei pomieści nie więcej niż 40 osób. Ja właśnie miałam wesele na dole. To prawda że na dole nie ma klimatyzacji ale wierzcie mi, że nie było jak w saunie tym bardziej że wesele było w sierpniu...chociaż w tym roku nie było z drugiej stronu upałów. Co do obsługi to byliśmy zadowolni ale rzeczywiście szef mówił że ostanio ciągle zmieniał kelnerów bo mu nie pasowali. Nam się na szczęście udało trafić na dobrą obsługę. Jedynym mankamentem co do obsługi było to, że goście nie otrzymywali posiłków w jednakowym czasie-czyli mogłoby być o 1 czy 2 kelnerów więcej. Co do menu to nie miałam żadnych zastrzeń. Alkohole łącznie z szampanem i różnymi rodzajami win były wliczone w cenę i można było pić do woli nie obawiając się że pod koniec szef doliczy niespodziewane koszty! No i tort był bardzo, bardzo dobry  :D też wliczony w cenę.

Dziewczyny-pamiętajcie że każda z Was ma swoją wizję ślubu i dlatego musicie znaleźć taką sale która będzie pasowała Wam "klimatem" , to co dla innych bedzię wadą dla Was może okazać się zaletą.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Listopada 2004, 12:07 »
Magdo,
jeśli chodzi o kwestię podawania posiłków w tym samycm czasie, to o ile się orientują w Continentalu wąskim gardłem jest, nie ilość kelnerów, tylko wielkość kuchni,
Kuchnia nie jest w stanie jednocześnie wyprodukować wiekszej ilości np. kotletów, i dlatego jest to tak rozciągnięte w czasie...
a już największy problem pojawia się gdy są dwa wesela równolegle...

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Listopada 2004, 13:08 »
witam was,
przeczytalam wasze opinie

i zgadzam sie co do NORD-a, slyszlam ze imprezy sa tam naprawde udane.

Co przeczytalam o JULIANIE to jestem przazona!

ja mimo nieco wielu plotek zdecydowlam sie na hotel PANORAMA, bylam sama tam na weselu, oraz moii rodzice na kilku imprezach i musze udac je za naprawde udane, obsluga byla super, jedzenia wcale nie jest za malo (jak wielu ludzi uwaza) ani pokoje nie sa z dykty (tez tak slyszlam....)

bylam tez na rozmowie w hotelu BONCZA, jest tam tez bardzo sympatycznie, jednak sala jest mala, wlasciciel mowil ze do 70 osob, ja jednak na wiecej niz 50 nie zdecydowlabym sie tam.
wlascicieel jest uprzejmy, jednak bardzo chce uczestniczyc w przygotowaniach i pomagac. Dla osob ktorzy cos takiego lubia to lokal jak znalazl! poza tym trzeba przyznac ze jest bardzo elegancki.

pozdrawiam was serdecznie

i miejmy nadzieje ze nasze wesela bede bardzo udane i wybor lokali bedzie jak najbardziej trafny
02.07.2005


Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopada 2004, 15:07 »
dziekuje zibi za rade, widze tam 2% rabat, ale czy on odnosi sie do calosci kosztow wesela? i czy orientujesz sie w jaki sposob uzyskac ten rabat??
02.07.2005

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Listopada 2004, 15:10 »
wydaje mi się że do całości kosztów,
a żeby go dostać trzeba okazać naszą kartę rabatową
więcej info znajdziesz tutaj:

http://www.e-wesele.pl/redakcja.php?kid=89&tid=8881c9b254c8867

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Listopada 2004, 15:47 »
dzieki, napewno ta informacja sie przyda

juz nawet sobie wyliczylam ile to 2% z przewidywanych kosztow, nie jest przewrotna, ale na moj bukiet starczy :)
02.07.2005

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Listopada 2004, 16:09 »
aniu - wszystkie usługi slubno-weselne możesz kupić korzystajac z naszej karty,
my wyliczyliśmy że może być to nawet oszczędność ponad 1000 zł
zwróc uwagę, że w naszej bazie danych prawie wszyscy mają rabaty - a mamy ponad 200 firm ze Sz-na i okolicy...
więc tylko przeglądaj - dogaduj i oszczędzaj....

każdy grosz się liczy!

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Listopada 2004, 16:10 »
Aniak - grosik do grosika i uzbiera sie mila sumka  :P

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Listopada 2004, 19:20 »
myślę, że ciekawym lokalem jest też Szwalnia - jest w samym centrum Szczecina, robią imprezy zmaknięte,
mają dobre papu (sprawdzałem)
i sensowną obsugę
czy ktoś z Was zna ten lokal?

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Listopada 2004, 19:56 »
nio

to bliziutko mojego domeczku

byłąjm tam kiedys na pizzy ale jakoś nie popisali się :?
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Magda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Listopada 2004, 11:56 »
Szwalnie polecam - w szczególności za najlepszą pizze w mieście  :D Akurat jak byłam kiedyś na pizzy w jednej części sali było przyjecie komunijne. Stoły były ładnie zastawione i z tego co widziałam goście byli zadowoleni. Nie wiem jednak czy lokal sprawdza się na przyjęciach weselnych. Sama zastanawiałam się nad jego wyborem ale zrezygnowałm z niego ze względu na...zbyt ciemne ściany-ciemno niebieskie.

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Listopada 2004, 21:16 »
obok szwalni jest restauracja RONDO, prezentuje sie naprawde fajnie, jednak na przyjeciu nigdy tam nie bylam.

i jeszcze obok jest DOM NAUKOWCA, bylam tam na kilku imprezach zamknietych, tam jest tez bardzo ladnie, elegancki lokal. tylko przy duzej liczbie gosci (nie wiem ilu dokladnie) chyba tance musza byc w osobnej sali. nie wiem tez ile pomieszczen maja oni do dyspozycji, ja bylam w tej sali na parterze. oferuja tam tez noclegi.

u mnie nie wchodzilo to w gre, bo chcilam stoly i tance w jednym pomieszczeniu, a poza tym chcilam zostac na prawobrzezu.

pozdrawiam
02.07.2005

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Listopada 2004, 04:32 »
w Szwalni byłem już kilkanaście razy i probowałem juz wielu dań, polecam pizze (nie wiem monia jakim cudem Tobie zaserwowali niesmaczną) i makarony. jest to również dobre miejsce żeby pójść ze znajomymi na piwo. jeśli chodzi o wesele to myślę że małe, bo miejsca może zabraknąć...

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Listopada 2004, 10:58 »
chyba chcieli się nas szybko pozbyć.. przyszliśmy pod blisko zamknięciem... jakos późno skoczyłam pracę...
ciasto było niedopieczone, warzywa twarde itd...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Listopada 2004, 16:16 »
Cytat: "aniac"
obok szwalni jest restauracja RONDO, prezentuje sie naprawde fajnie, jednak na przyjeciu nigdy tam nie bylam.

i jeszcze obok jest DOM NAUKOWCA, bylam tam na kilku imprezach zamknietych, tam jest tez bardzo ladnie, elegancki lokal. tylko przy duzej liczbie gosci (nie wiem ilu dokladnie) chyba tance musza byc w osobnej sali. nie wiem tez ile pomieszczen maja oni do dyspozycji, ja bylam w tej sali na parterze. oferuja tam tez noclegi.


o to właśnie chodzi - zawsze na to zwracam uwagę sala taneczna i "gastronomiczna" powinny być razem, osobne pomieszczenia rozkładają imprezę (znam to bardzo dobrze)

zwracajcie na to uwagę !!

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Listopada 2004, 12:44 »
Bywam często na weselach daletego przyłączam się do wątku i zamieszczam swoje uwagi dotyczace niektórych lokali wSzczecinie.
Ja polecam Mini - Max w Bartoszewie miałam tam weselę i było naprawde super szczególnie polecam letnim slubowiczom bo mozna imprezke zrobić w plenerze i ceny do ustalenia a pani Zdzisia ma pełno super pomysłów.
Rondo jest fajne (ostatnio byłam) ale nie dajcie się zwieść zapewnieniom że sala starczy na 70-75 osób , może i starczy ale o  porzadnym tańczniu to nie ma mowy, jak dla mnie to na jakieś 50 osób żeby nie było ścisku. No i elegancki lokal więc jesli ktoś lubi sztywniejsza atmosferę to jak najbardzie polecam. W Continentalu jest ok tylko mało miejsca do tańczenia. W Radissonie nie polecam byłam tam na dwóch weselach i mam negatywne doświadczenia. Sala owszem duża i sporo miejsca do tanczenia ale obsługa kiepska i jedzenie też. Za reklamowana cene 150 zł to goscie mogą wyjści głodni. W Zamkowej jest fajnie pod warunkiem że nie zdecydujemy się na orkiestrę z Zamkowej (potrafia odpaść przed północą) i trzeba pilnować kelnerów bo często alkohol znika ze stołu.
O Julianie to nawet nie wspominam bo to istny horror kiedys było tam fajnie niestety teraz lepiej sobie odpuścić to miejsce zeby sie nie denerwować.
Fajne wesela sa w Nordzie, Panorame polecam jak mamy bardzo duże wesele, Hotel Park fajnie chociaż przy 120 osobach był tam straszny ścisk połączone 2 sale) :P
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Listopada 2004, 13:06 »
super didi.. dzięki za opinię... :brawo:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Listopada 2004, 09:53 »
Nie ma sprawy monia :P  własnie wybieram się na kolejne wesele tym razem do Wspomnienia to w poniedziałek jesli zechcecie przedstawie swoja opinię Hihi. a tak w ogóle to dobrze sobie poformułkować z ludkami ze swojego miasta.
Papa Didi :wink:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Listopada 2004, 10:08 »
kilka  :blagam: do e-wesele i szczecinianki już mają się gdzie podziać ;)

i bardzo prosimy o opinie z lokalu "wspomnienie"
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Listopada 2004, 10:59 »
o zapomniałem o Wspomnieniu, qzyn tam się weselił.... wesele odebrałem jako średnio udane, no jakieś 6/10... czegos mi tam brakowało, ale to może dlatego że byłem bez pary i za bardzo sie nie wytańczyłem... organizacji posiłków juz nie pamiętam  :(

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
mijeksce na wesle
« Odpowiedź #27 dnia: 3 Grudnia 2004, 12:37 »
OJJ skleroza!! teraz dopiero zauważyłam że nie napisała o "lokalu przy poczcie" to ten znajdujący sie w budynku telekomunikacji. Reklamują sie na 70 osób ale u mojej przyjaciółki były 64 osoby i jak wszyscy usiedliśmy do stoły to było tak tylko tylko (stoły ustawione w U).
Jedzenie bardzo smaczne i dość spore porcje, obsługa ok, nie robiła z niczym problemu nawet do wódki nie chcieli sie dotknąć i zaproponowali nasz własny nadzór nad alkoholem, ceny niezbyt wygórowane i można sie ze wszytkom dogadać, plusem jest to ze maja na górze nocleg wiec jak sie ma przyjezdnych gosci to warto sie zaintertesowac.  NJo jest w centrum miasta. Mankamentem jest wygląd sali trzeba się postarać o własna firmę dekorującą  bo bez tego to możemy odnieść wrażenie że jesteśmy na stołówce a nie sali weselnej (w Apollo zapłacili 400 zł ze wszystkimi bajerami w postaci balonowych łuków, stroików szafr itd). A ogólne wrażenia bardzo dobre. :oops:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #28 dnia: 3 Grudnia 2004, 12:51 »
czy nie chodzi o POCZTYLION??

Znajoma mamy robi w REDZIE, bardzo jej sie tam podoba :) nie placi sie za wynajem, orkiestre (5h jest w cenie), ale wiadomo ze wtedy koszty menu sa drozsze, bo na koniec wychodzi i tak podobnie jak wszedzie!
02.07.2005

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Jakie lokale polecacie?
« Odpowiedź #29 dnia: 3 Grudnia 2004, 13:12 »
Co do Redy mam bardzo powazne zarzuty dotyczace obslugi. Po prostu kiepska, powolna i z minami w stylu "ktos kazal mi to robic za kare" .... :?