Autor Wątek: Если остынет кольцо - остынет и любовь - Odliczanie Xanth i jej  (Przeczytany 38446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Witam serdecznie!

Jako, że zostało już 190 dni do uroczystości postanowiłam zacząć swoje odliczanko, oraz rozpocząć dietę! Musze zrzucić z 8 kg, żeby nie płakać przy mierzeniu sukni bo oczywiście, do wszystkiego zabiorę się prawdopodobnie miesiąc przed ślubem. Zazdroszczę Wam kochane, że macie tyle pozałatwiane!
 Jak pisałam na innym wątku, jeszcze nie wiadomo kiedy ten ślub się odbędzie, ze względu na konkurs w którym bierzemy udział!
Jeżeli byśmy wygrali, byłoby najcudowniej na świecie! Wtedy ślub odbył by się już w KWIETNIU!!
Niestety wczoraj grałam w pasjansa i ani razu nie wyszła mi wróżba z pytaniem: "czy wygramy?!" ;)



CO JUŻ MAMY

-sale weselną Działki Derdowskiego (???)
-Termin ślubu w parafii św. Stanisława Kostki
-Dekoracje od Pani Kariny ;) (samochód, kościół, sala, ogródek)
- fotograf ( Moi teściowe postawili nam fotografa,  w pierwotnej wersji miała być koleżanka ze szkoły fotograficznej, ale skoro postawili, nie będę protestować ;) )
- DJ'a Capone :) Juz w zeszłym roku na targach ślubnych na Zamku, zanim M. założył mi pierścionek wiedziałam, że ten chłopak będzie grał u mnie na weselu. To była "miłość" od pierwszego uchylenia ust ;P
- zamówione obrączki (na razie na nas czekają, bo nie wiemy  JESZCZE jaka będzie data tego ślubu)
- buciki :)
- prawdopodobnie kosmetyczkę i fryzjerkę (moja nowa sąsiadka, ma swój własny salon kosmetyczny, przy zapoznawaniu się udało mi się tam wkręcić)


KONIEC
[/b][/color]



ZAPOMNIAŁAM DOPISAĆ, ŻE JESZCZE MAMY 8 KARTONÓW WÓDKI WESELNEJ Żołądkowa Gorzka De Luxe

Offline martikapa
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Hej!
 Można?
To powosiadaj jak się poznaliście, jak wyglądały zaręcznyny:)




Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Pewnie, że można! WSIADAJ!

Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
hejka dolaczam jesli mozna :) opowiedz wlasnie jak sie poznaliscie ;D

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
puk puk można dołączyć?  :hello:


Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
 :hello:
I ja dołącze do odliczanka ;D
mam sentyment do rosyjskiego ;)

Offline przyszlazona
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1321
  • Płeć: Kobieta
  • SPRZEDAM FIGURKĘ NA TORT I PODUSZKĘ NA OBRĄCZKI
witam u Ciebie - mamy w tym samym kosciele slub :) mialas juz nauki badz kurs przedmalzenski jak to naywa proboszcz :-p ?

powodzenia w  konkursie !!!

Offline SarCia11122

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 396
  • Płeć: Kobieta
  • ' ..Z Tobą przez świat za rękę iść..
  • data ślubu: 29.09.2012
Witam ;D ;D ;D i czy ja mogę dołączyć?

a suknie masz już upatrzoną ? ;) ;)

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Anio0lek, aagaa, aniolek86, przyszlazona, SarCia11122 WITAM WAS DZIEWCZYNKI !!
 
przyszlazona Byliśmy u naszego proboszcza, powiedział, że nauki od lutego w naszym kościele. Dodał jeszcze, że nie muszę mieć bierzmowana, moge je zrobic po slubie ;)

SarCia11122 nie mam upatrzonej, staram sie tego nie robić jak na razie, bo chcę zrzucić chociaz z 5 kg. Nie chcę oglądać w katalogach, bo wiem, że w katalogu wybiore sobie jedną a jak w końcu coś przymierze to wybiore całkiem inną.
W okolicach krzywoustego jest jakiś salon slubny, co tamtedy przechodze, to widze taka sliczną sukieneczkę, z kokardka w okolicach brzuszka, krótką, ale za kolano. Po prostu jak ją widze, to mnie cos łapie za serce, ale wiem, że jako niska osoba, w krótkiej sukience zniknę w tłumie i nikt nie bedzie wiedział, że jestem panną młodą. Uważam, że do ślubu idzie się w długiej sukni....

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
ja tez się przyłączam  :D

ja tez lubię te sukienki za kolanko, do połowy łydki  :D nawet o takiej myślałam...  :D

opowiadaj o Was i pamietaj że kochamy fotki  :D
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline SarCia11122

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 396
  • Płeć: Kobieta
  • ' ..Z Tobą przez świat za rękę iść..
  • data ślubu: 29.09.2012
yhym no to życzę powodzenia w szukaniu. Każdy ma swój gust :) jeźeli byś miala ponad 170cm wzrostu to myślę że byś  nie zgnieła w tej kiecce którą opisałaś. Ale też każda suknia inaczej wygląda jak się ją założy :) może akurat będzie pasowała :)

Offline eovina

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26-12-2010
ja też dołączę :)  a co oznacza tytuł wątku i dlaczego tak??? ;)
Ola 01.08.2011
Zofia 10.01.2014

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
SarCia11122 mam niecałe 153 wzrostu, ale na szczęście mnie poratują 12 cm obcasy ;)

eovina Witam! Tytuł to rosyjskie przysłowie, które mówi o tym że "Jeśli obrączka ostygnie - ostygnie też i miłość" Dalej brzmi to tak, że jeżeli obrączka się zetrze, miłość również.
A rosyjskie to dlatego, że studiuje filologie rosyjsko - ukraińską i mimo tego, że uczelnia skutecznie mnie zraża do tych języków, prywatnie je uwielbiam :)

JAK CHCECIE FOTKI TO WEJDŹCIE NA http://www.eska.pl/zakochanifani ----> TRZECIE ZDJĘCIE TO MY (TE WESOŁE DUSZKI)

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Obecna ;) przyyznam ze dosc malo masz na maszym tle jiji ale nadgonisz na pewno wiec lajcik


Offline eovina

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26-12-2010
Mądre te przysłowie, muszę sobie zapisać, bo wcześniej nie słyszałam.
Fajne macie twarzyczki takie radosne  :)
Ola 01.08.2011
Zofia 10.01.2014

Offline femme

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Kobieta
  • :*
  • data ślubu: 2012
 :hello: fajne z Was duszki :) mam nadzieje, ze nas tu straszyć nie będziecie ;)

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Sympatyczne z was duszki ;D
mnie też do rosyjskiego zniechęciła uczelnia ;) ale język lubię ;)

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
malinowa__mamba sylwusia085 femme Witam Was w tą mroźną sobotę!!

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś do nas dołączy, żeby było nam raźniej i weselej :)

eovina dziękujemy za miłe słówko. Mój chłopek na codzien nie jest taki radosny jak na tym zdjęciu. Czasem się zastanawiam, czy on w ogóle umie się uśmiechać. Ogólnie jest pogodny, tylko ma problem z usmiechaniem się :D


aniolek86 A ty też jesteś po ruskiej filologii? :D

A tym czasem zapraszam do zapoznania się z naszą historią miłosną


10 Marca 2010 roku dostałam zaproszenie na urodziny do koleżanki. Impreza się fajnie rozkręciła, ale było za mało miejsca, więc wszyscy przenieśliśmy się do naszego ulubionego klubu HORMON. W Hormonie, jak to w Hormonie, kupę luda, zawsze kogoś znajomego się spotka. Oczywiście spotkałam moją koleżankę, która możliwe ze będzie moją świadkową. (Niektóre z Was wiedza o co chodzi.  O P, pisałam o niej w Wątku zniecierpliwionych 2012) A obok niej siedział właśnie mój M. Byłam zdziwiona, że P siedzi na jednej kanapie  z obcym gościem i jeszcze mu stawia piwo, wiec zapytałam się jej czemu siedzi z jakimś obcym dziadem na kanapie.

Okazało się, że mój przyszły narzeczony chwilę wcześniej bohatersko uratował moją koleżankę z opresji. Dziś jestem z niego bardzo dumna :)

P. siedziała na kanapie z dwoma koleżankami. Dosiadło się do nich chyba z 4 gości, dość bezczelnych i namolnych. P. prosiła ich, aby sobie poszli, bo nie mają ochoty na ich towarzystwo, ci nie dość, że ignorowali prośby, to wręcz przeciwnie stawali się agresywni. P. postraszyła ich ochroniarzami, ale tylko wybuchnęli śmiechem. Postanowiła poszukać kogoś dużego i groźnie wyglądającego. Kiedy przy barze znalazła dwóch panów z irokezami, poprosiła ich o pomoc, ale grzecznie odmówili, tłumacząc się, że nie mają ochoty na bójki. Wtedy P. wpadła na mojego M. Postanowiła znowu spróbować i tym razem jego poprosiła o pomoc, wyjaśniając w skrócie całą sytuacje. Mój M. się zgodził i że się tak wyrażę dosc stanowczo wygonił niegrzecznych panów z kanapy zajętej przez P. Dlatego P. stawiała mu ciągle te piwa. Później pojawiłam się ja, a że byłam wcięta zaczęłam jak zwykle dyskutować z całym światem po rosyjsku, w tym do mojego M. A on mi odpowiadał nie znając w ogóle języka. Moim zdaniem szło mu bardzo dobrze :)
P. później mi opowiadała, że byłam nim tak zaaferowana (a on mną), że nawet nie zauważyłam jak wyszła z klubu. Ona zostawiła nas słuchających muzykę na jednej mp3 co było dość ciekawym zjawiskiem. Siedząc przecież w głośnym klubie muzycznym

Od tamtego czasu spotykaliśmy się codziennie. Z odstępem jednodniowym. Stał się moim powietrzem.

A CO MNIE W NIM URZEKŁO?
 Kiedy szłam w stronę tej kanapy, i zobaczyłam go po raz pierwszy, pokochałam jego wielkie ramiona, bluzę w paski, ale przede wszystkim zwróciłam uwagę na NOS. Jego profil tak mi się spodobał, że aż mną zatelepało. Dlatego się dosiadłam.

Jak któras z Was doczytała do końca, to gratuluję!!!!








Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Ciekawa ale i romantyczna historia ;)
Dotrwalam. hihi
a powuedz mi co wy w tym heyah czy jakos tak bedzievie robic w tym finale???


Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
Wow super historia poznania :D hehe moj M. ma cos takiego, ze jak wypije to po niemiecku mowi haha :) a ty po rosyjsku ;)
czyli u Was tez byla milosc od pierwszego ;)

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
sylwusia085 właściwie to nie mam pojęcia. wszystkiego się dowiadujemy w ostatniej chwili i na ostatnią chwilę musimy wymyślać różne rzeczy, które nam zadają.

przyjdź do heya to się dowiesz (i ja też przy okazji) wiem, że bedzie natalia lesz phih..


mam nadzieję, ze to nie beda jakieś konkursy oczepinowe, bo polegne w 100%

Offline eovina

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26-12-2010
To przybij piątkę ja też od razu pokochałam profil mojego M.  :)
Ale z was spontaniczne ludki, ja to bym chyba nie miała odwagi na taki konkurs
Ola 01.08.2011
Zofia 10.01.2014

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta
ooo...ja tez lubie profil mojego M. ...z boku nie widac, ze ma krzywy nos ;D ;D ;D

fajna historia ;)

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
krzywe nosy najlepsze!!! im dziwniejszy nos tym piękniejszy mężczyzna, choćby miał trzecie oko :D

Offline femme

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Kobieta
  • :*
  • data ślubu: 2012
no to widzę miłość od pierwszego wejrzenia :)
krzywe nosy najlepsze!!! im dziwniejszy nos tym piękniejszy mężczyzna, choćby miał trzecie oko :D
mój też ma krzywy nos  ;D

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
ach ci mężczyźni, krzywe nochale maja pewnie od częstych bójek w dzieciństwie ;)

eovina
 W poniedziałek spotykamy się w radiu i wypełniamy jakieś testy. Np. z jaka szynką kojarzy mi się mój narzeczony. We wtorek idziemy nagrywać  filmy do tego całego konkursu. Przez to wszystko odechciewa mi się bycie taką spontaniczną, ale już trudno! Będzie co wspominać ;)

jak historia wam się spodobała, to poczekajcie na historię ZARĘCZYN ;)

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta
no mój miał złamanego nochala, bo bronił jakąś dziewoje za młodu :boks1: ;D ;D ;D :los: :los: :los:
przynajmniej taka jest jego wersja wydarzeń ;) :D

Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
czekam na zareczyny :D :D :D

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
bedziecie mieli co wspominac ;D
i czekamy na te zareczyny.. ;p;p