e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym  (Przeczytany 21257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline werka23 Kobieta

"Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje..."

1 Kor 13,1-13

Relację z najważniejszych i najbardziej magicznych chwil w naszym, wspólnym życiu zacząć czas...

Po raz pierwszy powiedziałam "Tak, zostanę Twoją żoną" 19 lipca 2008r. Od tego czasu upłynęło 665 dni aby 15 maja 2010r. o godz. 15:00 wspólnie, patrząc sobie głęboko w oczy, przed Bogiem Ojcem powiedzieć sobie "Tak na zawsze".
Od najważniejszego dnia w naszym życiu minęło 17 dni i niezliczona ich ilość przed nami; podobnie jak niezliczona ilość łez radości, pocałunków, wspólnych poranków i słów "dobranoc", tuląc się do snu. Niezliczona ilość przed nami wspólnych chwil radości i smutku, próby naszej siły charakteru i naszej miłości, wspólnych dialogów i słów "kocham Cię" ale i "przepraszam".
Wierzę, że będąc pod skrzydłami naszego Anioła i jego miłości, Nasza Miłość będzie rozkwitać i nie zginie a będzie unosić się ponad górami i morzami i wszelkimi trudnościami jakie przyniesie nam życie... I będzie nam towarzyszyć, jak przysięgaliśmy sobie... Na Zawsze

:Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:

Offline madzia_n Kobieta

Offline czigra Kobieta

Offline wiśniowa Kobieta

Offline beaberry Kobieta

Offline evelaz Kobieta

Juz sie doczekac nie moglam Twojej relacyjki!!!

Offline Arwena Kobieta

Offline pamela Kobieta

ja tez. gratuluje!!

Offline nikola/23 Kobieta

I mnie tu nie mogłoby zabraknąć  ;D

Offline nikmat Kobieta

Offline meniadg Kobieta

wszystkiego Najlepszego:)

Offline ajka85 Kobieta

i ja bede podczytywac:)

Offline słodka_wanilia Kobieta

Wszystkiego Najlepszego :)

Offline kasia22 Kobieta

Offline ylka Kobieta

skoro pojawiła się W KOŃCU  ;D relacyjka, to i mnie tu nie może zabraknąć

Offline ylka Kobieta

"Małżeństwo to taka piękna rzecz, że trzeba o niej myśleć całe życie"

Samych pięknych chwil we wspólnym życiu   :serce: :serce:

Offline Agulec_102 Kobieta

No nareszcie, tylko nie każ nam czekać na wpisy i foty kolejne 17 dni... ;) Zdrowiej szybko i pisz, pisz, tak pięknie piszesz. No i foty rzecz jasna  :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:

Offline m_lena Kobieta

Jestem i ja :skacza: czekam niecierpliwie...  :czeka:

Offline Anjuszka Kobieta

Offline ejotek Kobieta

Offline anka332 Kobieta

Pawel 26.06.2013
Dominik 18.11.2016
Malwinka 28.06.2020

Offline Nemezis Kobieta

Super, że założyłaś relację!  ;D

Offline kinia8900 Kobieta

Gratulacje. Dołączam do relacyjki i czekam niecierpliwie na fotki

Jestem i ja! ;D
Kochana, przepiękny wstęp!! Ślicznie to napisałaś!!
Czekam na relacyjkę :-* :-* :-*

Offline werka23 Kobieta

hej kochane promyczki  :-* :-*

ale was się dużo zebrało  :hopsa: :hopsa: fajnie ze tyle z was ciekawa jest relacyjki :)

:hello: :hello: :hello: witam was serdecznie

dziękuję również za życzenia i gratulacje  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

agatko dziękuje i tobie   :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

* * *

Dziś, pragnę z całego serducha podziękować wszystkim foremkom towarzyszącym mi w odliczanku przez 619 dzionków, za każdą dobrą radę, za każdą szczerą opinię, za bacika i motywację. Dziękuję wam, że zawsze mogłam liczyć na wasze wsparcie, za wysłuchanie, za przysłowiową "chusteczkę i ramię". Dziękuję, że towarzyszyłyście mi także w chwilach radości, kiedy cieszyłyście sie razem ze mną ale i budowałyście abym w chwilach słabości i smutku zawsze znalazła światełko aby w życiu moim/naszym zabłysło znów słoneczko.

Dziękuję Wam  :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Dziękuję mojemu kochanemu mężusiowi, za to że kiedy było naprawdę ciężko przed ślubem, kiedy fizycznie i psychicznie nie dawaliśmy już rady z przygotowaniami, on nadal wierzył we mnie, w nas i nasze plany tak aby było wszystko jak sobie wymarzyliśmy; jak w cudownej bajce  :Serduszka:
Dziękuję Ci Kochanie  :calus: :calus: :calus:

Dziękuję mojej mamicie, że specjalnie dla nas wzięła urlop i gotowała nam przez całe 2 tygodnie obiadki. Kiedy my lataliśmy tu i tam, mama zawsze na nas z obiadkiem czekała albo kilka razy odgrzewała, abyśmy choć na chwilkę mogli zwolnić tempo i usiąść przy stole.
Dziękuję Ci Mamo  :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Dziękuję również mojej siostrze, świadkowej, że jak było gorąco mogliśmy liczyć na ich pomoc. Za śniadanka i zakupy, opiekę nad kotem podczas naszej nieobecności w domku. A na ślubie i weselu, choć nie mając doświadczenia poradziła sobie na medal. Dziekuję ci James, że mogłam towarzyszyłeś mi przy żmudnej pracy przy dekoracji i za pomocny paluszek.
Dziękuję Ci Sis i James  :bukiet: :bukiet:

Dziękuję naszemu fotografowi i kamerzyście, że kiedy "nie było mi do śmiechu" wy z każdej nie przewidzianej sytuacji zrobiliście humor i żart. Dziękuję zespołowi Credo za dobrą zabawę i tango. Dziękujemy również hotelowi i sali, za obsługę i miłą współpracę.
Dziękujemy i Wam  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: