e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pokoik dla dziecka  (Przeczytany 176742 razy)

Odp: Pokoik dla dziecka
4 grudnia 2014, 15:10
patka a te kolorowe paski na ścianie to tapeta czy sami malowaliście?

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline gosiaczekk Kobieta

4 grudnia 2014, 15:12
a te wklady jaką mają wysokosc?

4 grudnia 2014, 16:52
a te wklady jaką mają wysokosc?
te najzwyklejsze są takie, idealnie dopasowane do tych wnęk http://m.ikea.com/pl/pl/search/?query=drona&_=1417708436902#/pl/pl/catalog/products/art/30219281/

Offline _patka_ Kobieta

4 grudnia 2014, 17:02
Monka to jest tapeta :)

4 grudnia 2014, 17:44
moja córka ma już prawie trzy lata a jeszcze nie dorobiła się własnego pokoju. albo gościliśmy u teściów albo wynajmowaliśmy, więc do tej pory nie miałam okazji zrobić jej pokoju wg własnych upodobań. teraz wykańczamy własne m i w końcu mogę zrobić coś po swojemu. mam tylko problem z doborem farby i kolorów. stawiam na śnieżkę satynową lub beckers, ale niestety boję się wybrać jakiś kolor. z duluxa podobał mi się "pąki akacji" a jak zobaczyłam go u mojej babci, to byłam w szoku, bo kolor wyszedł zupełnie inny, zamiast żywej zieleni blady, prawie "szpitalny". możecie polecić mi coś sprawdzonego do pokoju dziewczynki? nie koniecznie róż :)

Offline milcia Kobieta

4 grudnia 2014, 17:53
Ja jedyne co mogę zrobić to polecić farby becersa ;)
Mam w domu duluxa, śnieżkę  satynową i właśnie beckersa - tylko on jest w 100% zmywalny, zchodzi z niego wszystko, od pomidorowej, przez kredki świecowe aż do czekoladowego budyniu ;) jedyna jego wada to pół mat, ale już się z tym pogodziłam,. Z innych schodzi też wsio a i owszem ale z kolorem  :-\

Offline doksik86

4 grudnia 2014, 18:01
moja córka ma już prawie trzy lata a jeszcze nie dorobiła się własnego pokoju. albo gościliśmy u teściów albo wynajmowaliśmy, więc do tej pory nie miałam okazji zrobić jej pokoju wg własnych upodobań. teraz wykańczamy własne m i w końcu mogę zrobić coś po swojemu. mam tylko problem z doborem farby i kolorów. stawiam na śnieżkę satynową lub beckers, ale niestety boję się wybrać jakiś kolor. z duluxa podobał mi się "pąki akacji" a jak zobaczyłam go u mojej babci, to byłam w szoku, bo kolor wyszedł zupełnie inny, zamiast żywej zieleni blady, prawie "szpitalny". możecie polecić mi coś sprawdzonego do pokoju dziewczynki? nie koniecznie róż :)

magnat jest też bardzo dobrą farbą. Z tych wszystkich farb jest najlepiej zmazywalny Magnat, potem Beckers, a na końcu Śnieżka. One są satynowe, więc ściany muszą być bardzo gładkie, bo będzie widać wszelkie nierówności.
Ze śnieżki satynowej nie ma żywych kolorów, takich fajnych, a z Beckersa może Ci się spodobać "green hill", ale to dość jaskrawy, coś w stylu jak u naszych dzieci (nazwa obowiązuje w Castoramie, w innych marketach ma inną nazwę), "green apple" i "lime" są fajne, zielone kolorki, nowe (nazewnictwo Castoramy).
Z Magnata C43 Zwycięski Aleksandryt jest ciepły zielony, z żółtych Złocisty Topaz C16.
Kolory to kwestia gistu i indywidualnych upodobań :)

Offline gosiaczekk Kobieta

4 grudnia 2014, 18:21
Ja jedyne co mogę zrobić to polecić farby becersa ;)
Mam w domu duluxa, śnieżkę  satynową i właśnie beckersa - tylko on jest w 100% zmywalny, zchodzi z niego wszystko, od pomidorowej, przez kredki świecowe aż do czekoladowego budyniu ;) jedyna jego wada to pół mat, ale już się z tym pogodziłam,. Z innych schodzi też wsio a i owszem ale z kolorem  :-\
Oj taaak, beckers tez polecam-wszystko pieknie sie zmywa, co przy dzieciach jest bardzo przydatne

Offline Netula Kobieta

4 grudnia 2014, 18:23
u nas beckers tez sie doskonale sprawdza.

Offline Justys851 Kobieta

4 grudnia 2014, 20:54
I my tez mamy całe mieszkanie w beckersie
ale racja magnat też jest bardzo dobry  ;)

Offline _patka_ Kobieta

4 grudnia 2014, 20:57
Ja mam wszedzie tikurille zmywalna i tez jest super, ostatnio szorowalam sciane, bo antek mi kredkami swieciwymi pomalowal i zeszly kredki, farba zostala.  ;D

Offline _patka_ Kobieta

4 grudnia 2014, 20:59
Aa i my bralismy z probnikow, wiec kolorow od groma. Bo np dulux ma waska palete kolorow.

Offline *Ewelina* Kobieta

4 grudnia 2014, 21:49
My tez mamy beckresa i duluxa....

4 grudnia 2014, 21:50
ja wstępnie upatrzyłam sobie kolory z fluggera ale na jaką firmę padnie ostatecznie to się jeszcze okaże ;)
w domu mam ściany pomalowane śnieżką, duluxem i decoralem i w sumie to zadowolona jestem ale jeszcze nic z nich nie musiałam zmywać ;)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
4 grudnia 2014, 22:09
my tez mamy ticurille i jest super i kolory sliczne  ;)

my czekamy na meble do pokoju Gabi i zrobie fotki aby sie Wam pochwalic  ;) ;)

Offline doksik86

5 grudnia 2014, 08:22
bo ticurilla to beckers ;)

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
5 grudnia 2014, 09:32
my mamy dulux i kolory są obłędne ale zmywalność bardzo przeciętna..owszem kredki można wyszorować ale razem z farbą  ::)

Offline MARTKA Kobieta

5 grudnia 2014, 09:58
Wcześniej j tez był dulux i jak mały czyscl sciane po swoich zapedach artystycznych to pol ściany do białego doczyscil, a był niebieskin ;D

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
5 grudnia 2014, 10:24
Do zmywania kredek, pisakow polecam http://www.rossnet.pl/GalleryImages/Photos2/30-08-12/thumb31_9127104.jpg farba nie schodzi a mamy glownie duluxa i dekorala

Offline MARTKA Kobieta

5 grudnia 2014, 11:11
W rossmanie to maja?

5 grudnia 2014, 12:09
mają  ;)

Offline MARTKA Kobieta

5 grudnia 2014, 12:14
Dzięki  :-*

5 grudnia 2014, 18:53
Dzięki dziewczyny, przekonałyście nie do beckersa ;) weszłam na ich stronę, ale tam jest multum rodzajów, który to ten zmywalny? Magnat ma piękne kolory, ale cenowo chyba wychodzi drożej. Milcia, a czemu półmat to wada? Nie znam się na farbach jeszcze ;)

Offline doksik86

5 grudnia 2014, 18:54
Beckers ma wszystkie zmywalne ;) my mamy z mieszalnika na bazie białej, bo nie było koloru nam odpowiadającego :P

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
5 grudnia 2014, 20:39
beckers to nie do konca ticurulla   :P

Offline _patka_ Kobieta

5 grudnia 2014, 20:41
Jakby bylo to samo to by sie inaczej nie nazywalo nooo :D

Offline doksik86

5 grudnia 2014, 20:52
To jest ta sama marka pod innymi nazwami handlowymi po prostu :) częsty zabieg marketingowy ::)

5 grudnia 2014, 21:16
Patka to tak jak boti, ccc i lasocki  ;D

Offline doksik86

5 grudnia 2014, 21:19
Patka to tak jak boti, ccc i lasocki  ;D

No dokładnie :-) beckers jest marką własną tikkurila Group ;-)

Offline _patka_ Kobieta

5 grudnia 2014, 21:25
Nieprawda... Jedna jest marka finska, druga szwedzka. To sa dwie odrebne firmy.