Dzisiaj zostały opublikowane szczegółowe zalecenia dotyczące organizacji imprez zamkniętych, w tym wesel. Większość opisanych przez nas w ubiegłym tygodniu wymogów została oficjalnie potwierdzona.

 

26 stycznia odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej organizowana od szesnastu lat przez portal e-wesele.pl. Tym samym w ostatnią niedziela stycznia oficjalnie został zainaugurowany ślubny sezon 2020!

 

Wczoraj rząd dał zielone światło na organizację imprez zamkniętych, w których może uczestniczyć aż 150 gości. Przedstawiciele branży ślubnej i tegoroczne pary młode odetchnęły w ulgą. Zmiany wchodzą w życie z dniem 6 czerwca.

 

Jednym z czołowych i mocno promowanych pomysłów na oprawę ślubów i wesel w przyszłym sezonie jest dekoracja światłem. Sam pomysł funkcjonuje w branży dekoratorskiej od przynajmniej kilku sezonów, nie jest to więc nowatorskie odkrycie. Jednakże warto przyjrzeć się baczniej tej koncepcji.

 

Dawid Podoła to człowiek o wielu umiejętnościach i pasjach. Jest dj'em, wodzirejem, instruktorem tańca towarzyskiego, absolwentem Akademii Sztuki w Szczecinie o specjalności akordeon. Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką i tańcem i skąd pomysł na obsługę muzyczną wesel jako dj/wodzirej z akordeonem?

 

Każdy kolor na ślub i wesele jest dobry, ale to biel jest idealna! Jeśli lubicie klasyczne rozwiązania, jesteście minimalistami ukierunkowanymi na romantyzm, to właśnie biel powinna zdominować wasz ślub i wesele. Będzie zjawiskowo!

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił kolejne kroki dotyczące odmrażania gospodarki. Informacja, na którą czekaliśmy od dawna to zielone światło na organizację wesel i to do 150 osób. Zmiany wchodzą w życie z dniem 6 czerwca.

 

Wybór daty ślubu to pierwszy krok w przygodzie z organizacją uroczystości zaślubin. Termin wstąpienia w związek małżeński jest zwykle ważną kwestią dla pary młodej i jego wybór rzadko bywa przypadkowy.

Przez długie lata przyjęło się uważać, że perły przynoszą nieszczęście pannie młodej. Rzekomo miały symbolizować nieszczęście, łzy i ból. Najwyższy czas, aby spojrzeć na te piękne klejnoty łaskawszym wzrokiem.

Ministerstwo Zdrowia zarekomendowało zgodę na organizację wesel do 50 osób. Będzie to kolejny etap odmrażania gospodarki po pandemii.

 

Rośliny z jednej strony stanowią ważny element wystroju i aranżacji sali weselnej, z drugiej są uzupełnieniem stylizacji panny młodej. Na jakie kwiaty i dekoracje warto postawić myśląc o przyszłorocznych uroczystościach? Oto kilka wskazówek.

Wraz z ogłoszeniem pandemii branża ślubno-weselna stanęła w miejscu. Imprezy weselne, które miały odbyć się w pierwszej połowie roku albo zostały odwołane, albo przeniesiono je na bardziej odległe terminy. Pod znakiem zapytania stoją wesela w czerwcu. Wczoraj powiało optymizmem i nadzieją.

W miniony weekend 19 października druga rakieta męskiego tenisa – Rafael Nadal (33 lata) poślubił wybrankę swojego serca Marię Franciscę Perelló (31 lat).

 

Od piątku 22 maja wejdą w życie zmiany dotyczące ilości osób, które mogą uczestniczyć w ślubach cywilnych.

Kiedyś nikt specjalnie nie rozwodził się nad tematem słodkości na przyjęcie weselne. Z góry było wiadomo, że będzie tort i ciasta, w tym sernik, szarlotka plus coś jeszcze. Dzisiaj oferta weselnych łakoci w zasadzie nie zna granic. Przygotowałam dla was przegląd smakołyków, z których możecie skomponować swój własny weselny candy bar.