Na dzień 21 czerwca przypada najdłuższy dzień i najkrótsza noc w całym roku, tak zwana Noc Kupały, Noc Świętojańska, Sobótka. Jeżeli wasze przyjęcia weselne odbędą się właśnie w tym dniu zastanówcie się nad włączeniem symboliki tego szczególnego święta do dekoracji i akcesoriów tworzących klimat ślubu i wesela.

Mirrorbox to całkowita nowość na naszym rynku. Jeżeli jesteście fanami fotobudek, jeżeli zastanawialiście się nad wynajęciem urządzenia na swoje wesele, koniecznie powinniście zgłębić temat mirrorbox.

Każdy kolor na ślub i wesele jest dobry, ale to biel jest idealna. Jeśli lubicie klasyczne rozwiązania, jesteście minimalistami ukierunkowanymi na romantyzm, to właśnie biel powinna zdominować wasz ślub i wesele. Będzie zjawiskowo!

Przed nami najcieplejsze miesiące, dużo słońca, spotkania z przyjaciółmi oraz szczyt ślubnego sezonu. Podczas upałów z przyjemnością sięgniemy po orzeźwiające drinki. Oto kilka, mniej lub bardziej znanych, przepisów na wiosenne i letnie koktajle.

Ekologiczny styl życia zatacza coraz szersze kręgi, zyskuje coraz większe grono zwolenników i zdobywa nowe przestrzenie. W związku z tym przygotowaliśmy dla was przepis na zielony ślub i wesele. Co wy na to?

 

Pierwsze skojarzenia z majem to matura i kwitnące drzewa kasztanowca. Zaraz potem przychodzą kolejne – konwalie i bzy.

O weselnym candy barze pisałam wielokrotnie przedstawiając przeróżne pomysły zarówno na wystrój tego miejsca, jak i na rozmaity asortyment łakoci. Dzisiaj podrzucam pomysł na słodki kącik w wydaniu ekologicznym :)

Wiosenne kwiaty są wspaniałe. Wyczekiwane przez długie, zimowe miesiące cieszą oczy w sposób szczególny. Organizując ślub w czasie wczesnej i zaawansowanej wiosny koniecznie weźcie pod uwagę to, co jest symbolem tej pięnej pory roku.

 

Księgi gości weselnych zaczęły nieśmiało pojawiać się na rodzimych weselach od około dekady. Z każdym kolejnym rokiem pary młode chętniej decydowały się na tą dodatkową pamiątkę z najpiękniejszego dnia życia. Chcemy zachęcić was do tego, aby był to jeden z podstawowych elementów waszego przyjęcia weselnego. Naprawdę warto.

 


Dekoracje podkreślają wyjątkowość chwili oraz tworzą odpowiedni klimat uroczystości. Organizując ślub i przyjęcie weselne dekoracje są jednymi z elementów, które nie mogą być pominięte przez przyszłych nowożeńców.

 

Jeżeli organizacja ekologicznego ślubu i wesele w wymiarze od A do Z jest dla was zbyt dużym wyzwaniem, co powiecie o wprowadzeniu dodatków i akcesoriów utrzymanych we wspomnianej tematyce?

 

 

Oprócz wspomnień i nagrań wideo najtrwalszymi pamiątkami z dnia ślubu i wesela są zdjęcia. Jeżeli chcecie wprowadzić do swoich fotografii odrobinę humoru i potraktować je z przymrużeniem oka mamy dla was kilka pomysłów.

 

Maski z wizerunkami zwierzaków na fotograficznej sesji ślubnej? Czemu nie!

 

 

Organizując swoje wesele w bieżącym roku, warto wziąć pod uwagę wykorzystanie wiodących kolorów na sezon 2017 wytypowanych przez amerykański Instytut Pantone.

 

 

Chcąc być modną panną młodą, warto trzymać rękę na pulsie i śledzić informacje dotyczące najnowszych trendów w świecie mody ślubno-weselnej. Specjalnie dla was mamy garść informacji dotyczących najmodniejszych upięć na bieżący sezon.

Zdarza się, że narzeczeni są podwójnymi debiutantami - swoje pierwsze kroki stawiają jako nowożeńcy, ale także jako przyszli rodzice. W takiej sytuacji przygotowania i przebieg samego dnia ślubu mogą wyglądać nieco inaczej. Należy się do tego specjalnie przygotować.