Artykuły powiązane

Wygraj wesele w Hotelu Dobosz

 Wygraj wesele w Hotelu Dobosz

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcyjnych nagród, w tym tę główną: wesele w Hotelu Dobosz.
Finał konkursu odbędzie się 29 stycznia 2017 roku na hali MTS przy ulicy Struga w Szczecinie podczas naszych targów. W finale znajdzie się 6 par, które walczyć będą o 6 nagród finałowych, w tym główną. Poza nagrodami finałowymi mamy do rozdania całą masę nagród dodatkowych. Łączna wartość nagród to ponad 40 000 zł 

Jak dostać się do finału?

Można do niego dotrzeć na dwa sposoby, a więc każdy z uczestników ma 2 szanse na dotarcie na szczyt.

Pierwszy sposób to zabawa fotograficzna na Facebooku. Z niego wyłonimy dwie pary do ścisłego finału. Zabawa polega na przesłaniu do nas przez formularz Waszego zdjęcia (zdjęcia Was jako pary), które ozdobione informacją o konkursie opublikujemy na fanpage’u e-wesele.pl
Wygrywa zdjęcie z największą ilością udostępnień. Należy więc zadbać o to aby możliwie dużo Waszych znajomych pomogło Wam w dostaniu się do finału.

Drugi sposób to przybycia na Wielką Galę Ślubną. Na miejscu wyłonimy kolejne cztery pary do ścisłego finału. Jeśli więc nie udało się Wam dostać do finału przez zabawę na FB, nadal nic straconego. Zapraszamy na Galę.

Nagrody.

Jak co roku wartość nagród  przekracza 40 000 złotych.  Nagrody dzielą się na finałowe oraz dodatkowe. W finale uczestnicy powalczą o sześć nagród w tym główną, czyli wesele w Hotelu Dobosz.  Nagrody dodatkowe będą podzielone na dwie pule. Jedna przyporządkowana będzie do kwalifikacji Internetowych czyli zabawy na FB, druga zaś do kwalifikacji, które odbędę się podczas Gali.  

 

Jak zgłosić się do konkursu?


Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić nasz Formularz, dołączając do niego swoje zdjęcie. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Życzymy powodzenia!
Do zobaczenia na Gali. 

 

PATRONI MEDIALNI