Targi Ślubne

 Targi ślubne | Wielka Gala Ślubna | Dla wystawców | Dla zwiedzających

 

 

Szczecin

27 stycznia 2019, Event Arena Szczecin , 15.Wielka Gala Ślubna czytaj więcej

 15-Wielka-Gala-Slubna-Szczecin-targi-ślubne

Wielka Gala Ślubna została zorganizowana w największym obiekcie targowym na Pomorzu Zachodnim - halach MTS i przyciągnęła tłumy narzeczonych. 

Wydawca ogólnopolskiego magazynu "Moda na Ślub" serdecznie zaprasza przedstawicieli branży ślubnej na hurtowe targi ślubne "Moda na Ślub B2B Wedding Fair Poland", które odbędą się 20-21 sierpnia 2011 r.

 


W niedzielę 28 stycznia 2018r już po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale MTS przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

W niedzielę 28 stycznia 2018r po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich mieszczące się przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

13. Wielka Gala Ślubna nadchodzi wielkimi krokami. Do dnia targów, czyli nieoficjalnej inauguracji sezonu ślubnego 2017, pozostały niespełna trzy tygodnie. Machina ruszy już 29 stycznia w niedzielę. Jesteście gotowi na ten dzień? 

Uwaga! Uwaga! Największe ogólnopolskie targi ślubne. Z myślą o narzeczonych organizujemy je tydzień po Walentynkach. 19-20 lutego 2011 w Warszawie na Torwarze. To najlepszy termin na wybór sukni ślubnej!

 

W niedzielę 29 stycznia 2017r już po raz trzynasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje śluby w najbliższych latach.

10 grudnia 2010 roku w Łodzi o godz. 18.30 odbędzie się PIERWSZE spotkanie z serii "Czekoladowe piątki" - na które zapraszamy gorąco.

 

 

W ostatnią niedzielę stycznia w największym obiekcie targowym Pomorza Zachodniego – halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich - odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej. Impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką.

W Słupsku w dniach 13-14 lutego 2010r. w CH Jantar odbędzie się Walentynkowa Gala Ślubna. Impreza jest objęta patronatem portalu e-wesele.pl

 

Jeżeli myślisz o ślubie lub jesteś w trakcie przygotowań do tej wyjątkowej uroczystości koniecznie odwiedź nas 31 stycznia 2016 roku. Zapraszamy jak zawsze do hal Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

 

W weekend 17-18 października 2009 odbyła się kolejna edycja Jesiennej Gali Ślubnej. Jak zawsze gościł nas szczeciński CHR Galaxy, gdzie swoją ślubną ofertę zaprezentowało blisko dwadzieścia firm z branży weselnej.

Relacja z XI Targów Ślubnych w bydgoskiej hali Łuczniczka, które odbyły się w listopadzie 2015 r.

 

W weekend 17-18 października 2009 roku odbędzie się kolejna edycja Jesiennej Gali Ślubnej. Jak zawsze będzie nas gościło szczecińskie CHR Galaxy.