Targi Ślubne

 

 

Szczecin

26 stycznia 2020, Event Arena Szczecin , 16.Wielka Gala Ślubna czytaj więcej

 

 targi ślubne szczecin


Podczas każdej edycji Wielkiej Gali Ślubnej organizowanej przez e-wesele.pl jeden z wystawców zostaje wyróżniony statuetką za najładniejsze stoisko. Jest to nagroda specjalna przyznawana przez organizatorów Wielkiej Gali Ślubnej.

 

Jeżeli myślisz o ślubie lub jesteś w trakcie przygotowań do tej wyjątkowej uroczystości koniecznie odwiedź nas 31 stycznia 2016 roku. Zapraszamy jak zawsze do hal Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

 

 

27 stycznia odbyła się jubileuszowa 15.Wielka Gala Ślubna. Tym samym ostatnia niedziela stycznia należała do narzeczonych będących na etapie ślubnych przygotowań, a także do tych, którym z różnych względów tematyka ślubno-weselna jest bliska. Targi rokrocznie stanowią symboliczną inauguracją nowego sezonu ślubnego. Zatem śmiało można uznać i ogłosić, że sezon 2019 został otworzony z przytupem!

Relacja z XI Targów Ślubnych w bydgoskiej hali Łuczniczka, które odbyły się w listopadzie 2015 r.

 

Wielka Gala Ślubna została zorganizowana w największym obiekcie targowym na Pomorzu Zachodnim - halach MTS i przyciągnęła tłumy narzeczonych. 

Wydawca ogólnopolskiego magazynu "Moda na Ślub" serdecznie zaprasza przedstawicieli branży ślubnej na hurtowe targi ślubne "Moda na Ślub B2B Wedding Fair Poland", które odbędą się 20-21 sierpnia 2011 r.

 


W niedzielę 28 stycznia 2018r już po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale MTS przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

W niedzielę 28 stycznia 2018r po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich mieszczące się przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

13. Wielka Gala Ślubna nadchodzi wielkimi krokami. Do dnia targów, czyli nieoficjalnej inauguracji sezonu ślubnego 2017, pozostały niespełna trzy tygodnie. Machina ruszy już 29 stycznia w niedzielę. Jesteście gotowi na ten dzień? 

Uwaga! Uwaga! Największe ogólnopolskie targi ślubne. Z myślą o narzeczonych organizujemy je tydzień po Walentynkach. 19-20 lutego 2011 w Warszawie na Torwarze. To najlepszy termin na wybór sukni ślubnej!

 

W niedzielę 29 stycznia 2017r już po raz trzynasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje śluby w najbliższych latach.

10 grudnia 2010 roku w Łodzi o godz. 18.30 odbędzie się PIERWSZE spotkanie z serii "Czekoladowe piątki" - na które zapraszamy gorąco.

 

 

W ostatnią niedzielę stycznia w największym obiekcie targowym Pomorza Zachodniego – halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich - odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej. Impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką.

W Słupsku w dniach 13-14 lutego 2010r. w CH Jantar odbędzie się Walentynkowa Gala Ślubna. Impreza jest objęta patronatem portalu e-wesele.pl