Targi Ślubne

 Targi ślubne | Wielka Gala Ślubna | Dla wystawców | Dla zwiedzających

 

 

Szczecin

28 stycznia 2018, Hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich, 14.Wielka Gala Ślubna czytaj więcej

 

 

 

W niedzielę 28 stycznia 2018r po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich mieszczące się przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

13. Wielka Gala Ślubna nadchodzi wielkimi krokami. Do dnia targów, czyli nieoficjalnej inauguracji sezonu ślubnego 2017, pozostały niespełna trzy tygodnie. Machina ruszy już 29 stycznia w niedzielę. Jesteście gotowi na ten dzień? 

Uwaga! Uwaga! Największe ogólnopolskie targi ślubne. Z myślą o narzeczonych organizujemy je tydzień po Walentynkach. 19-20 lutego 2011 w Warszawie na Torwarze. To najlepszy termin na wybór sukni ślubnej!

 

W niedzielę 29 stycznia 2017r już po raz trzynasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje śluby w najbliższych latach.

10 grudnia 2010 roku w Łodzi o godz. 18.30 odbędzie się PIERWSZE spotkanie z serii "Czekoladowe piątki" - na które zapraszamy gorąco.

 

 

W ostatnią niedzielę stycznia w największym obiekcie targowym Pomorza Zachodniego – halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich - odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej. Impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką.

W Słupsku w dniach 13-14 lutego 2010r. w CH Jantar odbędzie się Walentynkowa Gala Ślubna. Impreza jest objęta patronatem portalu e-wesele.pl

 

Jeżeli myślisz o ślubie lub jesteś w trakcie przygotowań do tej wyjątkowej uroczystości koniecznie odwiedź nas 31 stycznia 2016 roku. Zapraszamy jak zawsze do hal Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

 

W weekend 17-18 października 2009 odbyła się kolejna edycja Jesiennej Gali Ślubnej. Jak zawsze gościł nas szczeciński CHR Galaxy, gdzie swoją ślubną ofertę zaprezentowało blisko dwadzieścia firm z branży weselnej.

Relacja z XI Targów Ślubnych w bydgoskiej hali Łuczniczka, które odbyły się w listopadzie 2015 r.

 

W weekend 17-18 października 2009 roku odbędzie się kolejna edycja Jesiennej Gali Ślubnej. Jak zawsze będzie nas gościło szczecińskie CHR Galaxy.

Wydawca ogólnopolskiego magazynu "Moda na Ślub" serdecznie zaprasza przedstawicieli branży ślubnej na hurtowe targi ślubne "Moda na Ślub B2B Wedding Fair Poland", które odbędą się 20-21 sierpnia 2011 r.

Londyn - niepodważalna stolica biznesu, mody i sztuki - tym razem gościł w Earls Court największych projektantów mody ślubnej.

 W weekend 15-16 listopada 2008 roku zapraszamy do szczecińskiego CHR Galaxy na kolejną odsłonę Jesiennej Gali Ślubnej.