Dynia to symbol schyłku lata i rozpoczynającej się jesieni. Nie dość, że jest piękna i dostojna, to mnogość odmian, kolorów i kształtów potrafi przyprawić o zawrót głowy. Zobaczcie w jaki sposób można wykorzystać te fantastyczne owoce w ramach ślubno-weselnych aranżacji. Garść inspiracji specjalnie dla jesiennych par młodych.

Drobne, delikatne kwiatostany hortensji zachwycają swoją urodą i dostępną gamą kolorystyczną. Jeżeli was także urzekła ta wyjątkowa roślina, wykorzystajcie ją koniecznie na waszym ślubie i weselu.

 

Duże lub małe, podświetlane lub nie, do wypożyczenia lub wykonane na indywidualne zamówienie. Wszystko zależy od wymagań i potrzeb przyszłej pary młodej. Faktem jest, że napisy, które debiutowały na naszym rynku kilka lat temu, nadal są modne i co ważne wciąż powstają nowe pomysły, formy i wersje tych weselnych dekoracji.

 

Słodki bufet to jeden ze sztandarowych elementów przyjęć weselnych. Oprócz tradycyjnego i obowiązkowego tortu, para młoda decyduje się na dodatkowe słodkie przekąski, które często są atrakcją samą w sobie. Oto kilka propozycji i podpowiedzi na cieszące oczy i podniebienia łakocie mogące zagościć w ramach słodkich kącików.

 

Każda z Par Młodych wielokrotnie zderza się z problemem uzyskania satysfakcjonującej oferty od interesującego usługodawcy. Dlaczego tak się dzieje?