Ślub w plenerze, znany początkowo tylko z zagranicznych filmów, dzięki zmianie przepisów jest obecnie coraz częściej organizowany w Polsce.

 

Poszukiwania sukni ślubnej potrafią trwać miesiącami i mogą przyprawić o ból głowy. Jeżeli nie masz konkretnej wizji siebie w dniu ślubu, nie jesteś pewna jaki fason sukni będzie dla ciebie odpowiedni oraz nie zdecydowałaś jaki kolor kreacji będzie właściwy, postaramy się rozwiać choć część wątpliwości. Oto kilka sprawdzonych kroków do szybkiego zakończenia przygody z poszukiwaniem Tej jedynej sukni.

 

Przystępując do wyboru menu weselnego warto wziąć pod uwagę porę roku, w której odbędzie się wasze przyjęcie weselne. Zestaw potraw na jesienne czy zimowe wesela będzie zgoła odmienny od dań, które powinny się pojawić na stołach podczas wiosennego i letniego przyjęcia.

Na dzień 23 czerwca przypada najdłuższy dzień i najkrótsza noc w całym roku, tak zwana Noc Kupały, Noc Świętojańska, Sobótka. Jeżeli wasze przyjęcia weselne odbędzie się właśnie w tym dniu, zastanówcie się nad włączeniem symboliki tego szczególnego święta do dekoracji i akcesoriów tworzących tym samym wyjątkowy klimat ślubu i wesela.

 

Narzeczeni, organizując najważniejszy dzień swojego życia, często szukają atrakcji mających uprzyjemnić i wzbogacić przyjęcie weselne. Dodatkowym celem jest zaskoczenie gości i sprawienie, aby wesele było niebanalne i inne od reszty tego typu imprez. Jeżeli cenicie sobie dobrą kuchnię, być może przypadnie wam do gustu gotowanie na żywo. Live cooking to jedna z gorących nowości. Zorganizowanie specjalnego pokazu w ramach weselnego przyjęcia z pewnością będzie nie lada atrakcją, która wciągnie gości do wspólnej zabawy.