Zdecydowana większość narzeczonych wybiera termin swojego ślubu w ciepłych miesiącach. A co z zimą porą? Czyż nie jest warta zainteresowania ze strony potencjalnych par młodych? Oczywiście, że jest!

 

Wszelka biurokracja budzi w nas strach i niechęć, a wyobraźnia podpowiada piętrzące się po drodze problemy, które trzeba będzie rozwiązać. Na szczęście dość często okazuje się, że nie taki diabeł straszny i to, co miało zająć dużo czasu można załatwić szybko. Jak sprawy się mają w przypadku formalności przy ślubie cywilnym? Jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą podczas wizyty w USC, jakie są opłaty, jak wygląda i ile trwa ceremonia zaślubin? Postaram się odpowiedzieć na te pytania.

Jak się okazuje jedne miesiące sprzyjają konkretnym wydarzeniom bardziej, inne mniej. Dzisiaj co nieco o tym, kiedy jest najwięcej oświadczyn.

 

Na rodzimych przyjęciach weselnych, ale także innych uroczystościach, candy bary stały się codziennością. Słodkie kąciki tworzone są z pieczołowitością i dbaniem o każdy szczegół – zarówno w kwestii wszelkich dekoracji, jak i doboru samych łakoci. Organizując przyjęcie weselne zimą, koniecznie uwzględnijcie słodkości, które w swoim wyglądzie i kształcie przywołają wybraną przez was porę roku. Zobaczcie jak ogromny jest wybór i jak, nomen omen, słodko mogą wyglądać te smakołyki.

 

Organizując zimowe przyjęcie weselne koniecznie wpiszcie do menu rozgrzewające napoje. Teraz nastał ich czas i właśnie teraz smakują najlepiej.