Nikogo nie zdziwię pisząc, że współczesny dorosły prawdopodobnie połowę swojego czasu wolnego spędza w świecie wirtualnym. W dobie smartfonów i nielimitowanych GB pod ręką weszliśmy w świat online 24/7. Wszystko co dla nas ważne, modne i zgodne z naszym gustem publikujemy, lajkujemy i komentujemy w świecie, który nigdy nie śpi, nadając mu odtąd wieczność.

 

Drewno jako motyw przewodni wesela? Dlaczego nie. Drewno jest niezwykle wdzięczne, świetnie odnajdzie się w wielu wnętrzach, ociepla, tworzy przyjemny klimat. Dlatego też jeżeli jesteście w trakcie przygotowań do waszego ślubu i wesela, szukacie inspiracji i pomysłów, które trafią w wasze gusta, być może motyw drewna będzie jednym z nich.

Można poprzymierzać gotowe modele, ale przy Pani gabarytach szycie sukni ślubnej na miarę odpada”. To powtarzający się scenariusz odpowiedzi, które słyszała Ania – bohaterka dzisiejszego odcinka naszego cyklu.

Obecnie sam ślub nie jest jedyną atrakcją dla gości weselnych. Pary młode, aby zaskoczyć zaproszone osoby, przygotowują rozmaite niespodzianki. Skala niespodzianki zależy przede wszystkim od budżetu. Możemy wybierać spośród spektakularnych pokazów, koncertów lub atrakcji mniejszego kalibru, które także potrafią chwycić za serce.


Wybierając datę swojego ślubu, należy pamiętać o tym, że żadna pora roku nie jest idealna. Każda będzie miała swoje plusy i minusy. Lato pod tym względem nie będzie wyjątkiem. Jakie są słabe punkty letnich ślubów? Czego się wystrzegać i na co zwrócić szczególną uwagę podczas organizacji ceremonii podczas ciepłych miesięcy?