Artykuły powiązane

 

 

                                                                    fot.maciej-kozlowski.com

Ostatnia niedziela stycznia będzie świętem narzeczonych. Jeżeli myślisz o ślubie lub jesteś w trakcie przygotowań do tej wyjątkowej uroczystości koniecznie odwiedź nas 31 stycznia 2016 roku. Zapraszamy jak zawsze do hal Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. Będziemy do waszej dyspozycji od 10:00 do 18:00.

 

                                                                    fot.maciej-kozlowski.com

 

Prezenty dla narzeczonych
Lubicie otrzymywać prezenty? My bardzo. Jeszcze bardziej lubimy je rozdawać. Dla każdej pary, która odwiedzi nas podczas trwania Gali będziemy mieli upominek i to nie byle jaki. Otrzymacie od nas 2500 złotych w postaci kuponów rabatowych – brzmi kusząco prawda? Podpisując umowy z wystawcami na Gali będziecie mogli oszczędzić sporą kwotę! Jeżeli będziecie potrzebowali chwili na podjęcie decyzji, to kupony będą ważne jeszcze sześć dni po zakończeniu targów.

 

                                                                    fot.marcindelektowski.pl

 

Kto chce wygrać wesele?
Gali ślubnej towarzyszy konkurs. Uczestnicy będą walczyli o nagrodę główną - przyjęcie weselne w Hotelu Dobosz w Policach. Będziemy mieli także sporą garść bardzo atrakcyjnych nagród dodatkowych.

 

                                                                    fot.maciej-kozlowski.com

Chcesz dołączyć do konkursu?
Zarejestruj się na stronie e-wesele.pl/konkurs i baw się z nami na forum oraz fanpag'u e-wesele.pl na Facebooku. Tą drogą wybierzemy trzy pary finałowe, które powalczą o wesele na targach. Trzy kolejne pary finałowe wyłonimy w trakcie trwania Gali w dniu 31 stycznia w halach MTS. Życzymy powodzenia!

 

                                                                    fot.marcindelektowski.pl

 

Utkana atrakcjami
Jak zawsze w trakcie trwania Gali będzie się dużo działo. Na scenie pojawią najnowsze kolekcje mody ślubnej i wieczorowej na sezon 2016, swoje umiejętności wokalne i instrumentalne zaprezentują czołowe, szczecińskie zespoły muzyczne. Anna Kowalska ze Studia Tańca Anna Kowalska zaprezentuje się wraz ze swoim partnerem oraz podopiecznymi w pierwszym tańcu weselnym. Będą także pokazy barmańskie i możliwość spróbowania pysznych koktajli.

 

                                                                                                                  fot.maciej-kozlowski.com

 

 

                                                                    fot.marcindelektowski.pl

 

Finał ślubnych metamorfoz
Gala Ślubna to również finał ślubnych metamorfoz. Wszystkie uczestniczki zaprezentują się na scenie w pełnej krasie. Będziecie mogli zobaczyć ich przemianę oraz poznać firmy, które współtworzyły projekt i bez których żadna z metamorfoz z pewnością by się nie udała.

 

                                                                                                                                 fot.maciej-kozlowski.com