Artykuły powiązane

 

26 stycznia 2020 roku to moment, w którym tematem dnia będą ślub i wesele. Właśnie wtedy w halach sferycznych Event Areny (do niedawna obiekt funkcjonujący pod nazwą KIDS ARENA) mieszczących się w Szczecinie przy ul. Staszica 1 odbędzie się 16. Wielka Gala Ślubna. Pary, które myślą o zawarciu związku małżeńskiego oraz narzeczeni, którzy są już na etapie organizacji ślubu i wesela, nie mogą przegapić tego wydarzenia.

Kupony rabatowe dla narzeczonych
Wszyscy, którzy przygotowują się do swojego ślubu koniecznie powinni się pojawić na Gali. Dlaczego? Między innymi dlatego, że każda para narzeczonych otrzyma kupony rabatowe o wartości 2500zł. Zniżki będzie można zrealizować u wystawców w trakcie trwania Gali i przez kolejnych sześć dni.

Wygraj wesele w Restauracji Bosak
Każdej edycji targów towarzyszy konkurs. Nagroda główna, o którą stoczą bój finaliści, to organizacja przyjęcia weselnego w nowo otwartej szczecińskiej Restauracji Hotelu BOSAK. Będzie o co walczyć!

Laureaci pierwszej nagrody zaoszczędzą kilkanaście tysięcy złotych. Na pozostałych uczestników konkursu będzie czekało morze innych atrakcyjnych nagród.

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Zajrzyjcie na nasze profile na fb - e-wesele.pl i WielkaGalaSlubna i dajcie sobie szansę na wygraną
  • Dołączcie do konkurs, którego pierwsza odsłona trwa już na naszych profilach facebookowych
  • Koniecznie przyjdźcie na Wielką Galę Ślubną. Podczas trwania targów będzie można także „wskoczyć” do finałowej rozgrywki lub wygrać inne fantastyczne nagrody

 

NOWOŚĆ na Gali
Nowością na targach będą przykładowe stylizacje przygotowane przez czołowe firmy zajmujące się dekoracjami ślubnymi. W specjalnie przygotowanych showroomach będzie można zobaczyć jak może wyglądać wesele w stylach rustykalnym, boho i glamour. Będzie przygotowana także dodatkowa przestrzeń z dekoracjami balonowymi we współczesnej odsłonie.

Pokazy i występy
Na scenie najnowszą kolekcję sukien ślubnych zaprezentuje salon KoronkoweSuknie.pl

 

Będzie można też posłuchać setów dj’skich, występów zespołów muzycznych oraz podziwiać sztukę miksowania drinków.

 

Szukającym inspiracji i pomysłów na oprawę swojej ceremonii zaślubin, być może przypadną do gustu występy artystek grających na harfie oraz na skrzypcach.
Będą także specjalne pokazy pierwszego tańca w wykonaniu aż trzech szkół.

 


Bądźcie z nami!

26 stycznia 2020r.
Szczecin, Event Arena, ul. Staszica 1

 

 

 

SPONSOR GŁÓWNY:

 

 PATRONAT: