Artykuły powiązane

 

27 stycznia odbyła się jubileuszowa 15.Wielka Gala Ślubna. Tym samym ostatnia niedziela stycznia należała do narzeczonych będących na etapie ślubnych przygotowań, a także do tych, którym z różnych względów tematyka ślubno-weselna jest bliska. Targi rokrocznie stanowią symboliczną inauguracją nowego sezonu ślubnego. Zatem śmiało można uznać i ogłosić, że sezon 2019 został otworzony z przytupem!

 

Nowa lokalizacja
Wielka Gala Ślubna, z przyczyn niezależnych, w tym roku zmieniła swoją lokalizację. Jubileuszowa odsłona targów miała miejsce w Event Arenie – w kulistych halach sferycznych mieszczących się przy ul. Staszica 1 w Szczecinie. Wystawcy i ich stoiska byli gotowi już od godziny 10:00 i pozostawali do dyspozycji zwiedzających do 18:00.

 

 

Jedno miejsce – ogrom firm
Targi branżowe dla osób zainteresowanych daną tematyką są na wagę złota. W przypadku 15.Wielkiej Gali Ślubnej zwiedzający – przyszłe pary młode - w jednym miejscu mieli dostęp do blisko stu czterdziestu przedstawicieli firm i ofert przygotowanych specjalnie na ten dzień. A to oznacza ni mniej ni więcej, że oferty były specjalne, zazwyczaj uwzględniające solidny rabat lub dodatkowe gratisy.

 

  

  

  

 

Frekwencja na medal
Podobnie jak w poprzednich latach także i w tym roku frekwencja fantastycznie dopisała. Tradycyjnie już zwiedzający stawili się na targach jeszcze przed oficjalnym otworzeniem drzwi.
Tłumy gromadzące się przy wejściu, rzeczowe rozmowy z wystawcami i, co najważniejsze, podejmowanie decyzji na miejscu i podpisywanie umów – właśnie o to chodzi w imprezach targowych.

 

Dla niej
Salony sukien ślubnych wraz z prezentacjami najnowszych kolekcji na bieżący sezon zawsze są najchętniej odwiedzanymi stoiskami podczas targów.
Dzięki udziałowi w Gali Ślubnej wielu salonów sukien ślubnych i wieczorowych przyszłe panny młode mają szansę zapoznać się z tym, co będzie najmodniejsze w nadchodzących miesiącach. Nie inaczej było tym razem.

 

 

Ślubne, wizytowe i wieczorowe suknie skutecznie przykuwały uwagę żeńskiej części publiczności. Przyszłe panny młode mogły obejrzeć modele, które wpadły im w oko i umówić się do wybranych salonów na indywidualną wizytę z przymiarkami.

 

Dla niego
Panowie nie mogli czuć się pominięci. Ogólnopolskie marki z modą męską, mające w swojej ofercie eleganckie, wizytowe garnitury i szeroki wybór dodatków stanęły na wysokości zadania i przygotowały ciekawe propozycje dla przyszłych panów młodych oraz dla męskiej części gości – świadków i ojców.

 

 

Obrączki i pierścionki
Oprócz stoisk z sukniami ślubnymi salony jubilerskie są grupą wystawców, wokół których zawsze gromadzą się tłumy. Lokalne salony jubilerskie oraz ogólnopolskie marki, które gościliśmy na tegorocznej Wielkiej Gali Ślubnej, postarały się o wyjątkową, różnorodną i wyróżniającą każdego wystawcę ofertę.
Nie zabrakło najnowszych kolekcji zarówno ślubnych obrączek, jak i pierścionków zaręczynowych. Przyszłe panny młode mogły także poszukać dla siebie biżuteryjnych dodatków do uzupełnienia ślubnej stylizacji.

 

Pokazy mody ślubnej
Na scenie zaprezentowały się modelki w sukniach ślubnych szczecińskiej Pracowni Sukien Ślubnych KoronkoweSuknie.pl Kreacje w stylach boho oraz modern romantic są charakterystyczne dla tego miejsca i są wizytówką projektantki Julii Jędruszkiewicz. Panie, które szukają lekkich, dziewczęcych kreacji ślubnych uszytych z koronek, ozdobionych frędzlami, haftami i kwiatami koniecznie powinny odwiedzić tą nowo powstałą pracownię.

 

 

Przetańczyć całą noc
Jednym ze stałych punktów artystycznych Gali Ślubnej jest pokaz pierwszego tańca. W tym roku Studio Tańca Anny Kowalskiej przygotowało pokazy pierwszego tańca w rytmach latynoamerykańskich. Uczniowie Anny Kowalskiej zaprezentowali się w salsie i bachacie.

 

 

 

 

Kolorowo i niebanalnie
Osoby, które odwiedziły Galę mogły zobaczyć w akcji barmanów z Flavor Factor Premium Bar&Catering. Zaskakujące łączenia smaków i kolorów, podrzucane butelki i shakery, fruwające kostki lodu – umiejętności barmańskie zawsze robią duże wrażenie na oglądających pokaz widzach.

 

 

Taniec w chmurach
Czyli prezentacja gęstego dymu - jednego z hitów ubiegłego roku. W trakcie trwania Gali można było zobaczyć jak to działa i jaki jest efekt wizualny gęstego dymu podczas spontanicznego pokazu tańca pary (przyszłej pary młodej) wyłonionej spośród zgromadzonych przy scenie zwiedzających.

 

 

Złoci Wystawcy
Zgodnie z tradycją podczas targów wyróżniamy wystawców, którzy są z Wielką Galą Ślubną nieprzerwanie minimum pięć lat. Ten rok był wyjątkowy, bowiem mieliśmy trzy grupy wyróżnionych i nagrodzonych firm. Od pięciu lat mamy przyjemność współpracować z Ośrodkiem Wczasowym Komandor oraz z Flavour Factor Bar Catering. Od dekady są z nami: Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador, Event Bar oraz szwarcfotografia. Z kolei firmy Party Deco oraz Studio Wyli są z Wielką Galą Ślubną od 15 lat, czyli od początku. DZIĘKUJEMY! I mamy nadzieję na owocną kontynuację naszej współpracy w kolejnych latach :)

Ślubne Metamorfozy 2018 - finał
Tradycyjnie podczas trwania Gali na scenie miał miejsce finał projektu Ślubne Metamorfozy 2018 organizowanego przez portal e-wesele.pl oraz magazyn ślubny Uroczystość.
Uczestniczki ubiegłorocznego programu pojawiły się na scenie i zaprezentowały się zgromadzonym gościom w stylizacjach ślubnych salonu Vivien – jednego z partnerów projektu.

 

 

W tym roku finał Ślubnych Metamorfoz był o tyle nietypowy, że obecne były cztery z pięciu uczestniczek. Marta Dybowska z przyczyn niezależnych niestety nie mogła dołączyć do pozostałej czwórki. Szkoda ogromna, ponieważ to właśnie metamorfoza Marty Dybowskiej została uznana przez partnerów za najbardziej spektakularną.

 

Wesele Amber Park Niechorze
Podczas trwania targów odbył się finał konkursu towarzyszącego Gali. O główną nagrodę - organizację przyjęcia weselnego w Amber Park Niechorze - walczyły cztery pary. Zadania, którym miały sprostać pary biorące udział w finale wyłoniły laureatów. Zostali nimi Alicja i Kamil. Gratulujemy serdecznie i życzymy bajecznego przyjęcia weselnego w gościnnych progach Amber Park Niechorze.

 

 

Wedding Academy live – warsztaty dla narzeczonych
W tym roku Wielkiej Gali Ślubnej towarzyszyły specjalne warsztaty dla przyszłych par młodych – Wedding Academy live.

 

 

W spotkaniach prowadzonych przez Annę Ścibior-Butrym wzięli udział eksperci, którzy przybliżali tematykę związaną z przygotowaniami do ślubu kładąc nacisk na stylizację pary młodej. Uczestnicy mogli posłuchać rad i podpowiedzi specjalistów z:
• salonu sukien ślubnych i wieczorowych Blanco&Negro
• pracowni florystycznej Magic Flower
• studia pielęgnacji ciała i ducha Filozofia Piękna
• salonu fryzjersko-kosmetycznego Strefa Piękna
Gościem specjalnym była radca prawna pani Agata Moleska, która podpowiedziała przyszłym parom młodym w jaki sposób zabezpieczyć się od strony prawnej przy konstruowaniu umów z podwykonawcami, których wybieramy do współtworzenia ślubu i wesela.

Mała Scena Muzyczna
To miejsce, w którym przez cały dzień można było posłuchać muzyki live. Swoje interpretacje znanych utworów prezentowały zespoły, Vivo Music Band oraz Funny Sunny Company, MM Group.