Artykuły powiązane

 

                                                                              fot. Łukasz Kłosiński, www.lukaszklosinski.pl (23)

W ostatnią niedzielę stycznia w największym obiekcie targowym Pomorza Zachodniego – halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich - odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej. Impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką. Na targach swoje oferty zaprezentowały czołowe firmy z regionu i kraju. Ponad stu pięćdziesięciu wystawców było do dyspozycji zwiedzających już od godziny 10:00.

 

 

Suknie, garnitury i biżuteria
Tradycyjnie największe zainteresowanie wzbudzały suknie ślubne z najnowszych kolekcji na sezon 2016. Przyszłe panny młode mogły obejrzeć, dotknąć, a także przymierzyć wybrane modele.

 

  

  

    

   

 

Szeroka oferta była przygotowana również dla panów młodych. Ogólnopolskie marki, w tym między innymi Pako Lorente, Recman, Giacomo Conti czy Lancerto mające w swojej ofercie modę męską przygotowało bogatą ekspozycję i specjalne oferty dla swoich klientów.

 

 

Jak zawsze oblegane były także stoiska z biżuterią. Narzeczeni z zaciekawieniem oglądali topowe modele obrączek oraz pierścionków zaręczynowych.

 

 

Na brak zainteresowania nie mogli narzekać przedstawiciele pozostałych branż - fotografowie, wideofilmowcy, dekoratorzy, przedstawiciele lokali, właściciele fotobudek, zespoły muzyczne czy firmy barmańskie - wszyscy mieli pełne ręce pracy przez cały czas trwania targów.

 

 

 

Kupony dla narzeczonych
Ślubnie i wieczorowo Na stoisku e-wesele.pl można było otrzymać kupony rabatowe, dzięki którym narzeczeni przygotowujący się do ślubu, mogli zaoszczędzić nawet dwa i pół tysiąca złotych. Pomysł bardzo przypadł do gustu zwiedzającym. Na scenie najnowsze kolekcje sukien ślubnych i wieczorowych na sezon 2016 zaprezentował Salon Ślubny Novia. Kreacje zachwycały w równym stopniu co modelki. Odbył się też finał ślubnych metamorfoz. Na wybiegu zaprezentowało się sześć uczestniczek projektu. Oprócz pokazów mody na scenie można było zobaczyć między innymi pokazy barmańskie oraz zespoły muzyczne, które porwały do zabawy zgromadzoną publiczność. Przyszli narzeczeni mogli również zobaczyć pokaz pierwszego tańca weselnego.

 

 

Kolorowo i z fantazją
Osoby, które odwiedziły Galę Ślubną mogły zobaczyć w akcji barmanów z Flavor Factor, którzy przygotowali specjalne pokazy. Bajeczne kompozycje smakowe, zaskakujące łączenia smaków, podrzucane butelki i shakery, fruwające kostki lodu - to wszystko robiło duże wrażenie na obserwujących pokaz.

 

 

Ślubne metamorfozy
Po raz kolejny w trakcie trwania Gali na scenie miał miejsce finał projektu Ślubne Metamorfozy organizowanego przez portal e-wesele.pl a koordynowanego przez Annę Ścibior-Butrym. Sześć uczestniczek, które wzięły udział w projekcie, zaprezentowało się zgromadzonym w stylizacjach ślubnych. Jury zadecydowało, że tytuł najbardziej spektakularnej metamorfozy przypadł Annie Michalskiej.

 

 

Na wesele i do ślubu
Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy zespołów muzycznych. Swoje umiejętności wokalno-muzyczne zaprezentowali Sepupulebubu, Mana Mana, Spontaniczni oraz Andy Scamps Orchestra. Bardziej subtelne oblicze muzycznej oprawy przedstawili artyści z BBK Oprawa Muzyczna Ślubu – trio smyczkowe Portino oraz saksofonista Krzysztof Kalka.

 

 

Przetańczyć całą noc
Jednym ze stałych punktów artystycznych Gali Ślubnej jest pokaz pierwszego tańca weselnego. W tym roku pokaz przygotowali Anna Kowalska i Konrad Lipowicz – para mistrzowskiej klasy tanecznej S, tancerze, instruktorzy i choreografowie. Można było ich podziwiać w ognistym tangu. Dodatkową niespodzianką był taniec dwóch par - Sandry i Adama oraz Anny i Łukasza, które swój pierwszy taniec weselny przygotowywały pod okiem Anny Kowalskiej. To, co zaprezentowały na scenie obie pary to rezultat zaledwie sześciu lekcji indywidualnych. Efekt był fantastyczny.

 

 

Wesele w Hotelu Dobosz
Podczas trwania targów odbył się finał konkursu towarzyszącego Gali. O główną nagrodę – organizację przyjęcia weselnego w Hotelu Dobosz w Policach – dzielnie walczyło sześć par. Ostatecznie laureatami tegorocznego konkursu zostali Paulina i Adam.