Artykuły powiązane

Święta wielkanocne były w tym roku wyjątkowo późno, a to z kolei opóźniło początek sezonu weselnego. Jednak teraz, wraz z początkiem maja, machina ślubna ruszyła pełną parą, a wszystkie firmy z branży mają już ręce pełne roboty. Panie młode co chwilę biegają do salonu ślubnego na ostatnie przymiarki, a niektóre już zgłaszają się po odbiór Tej Jedynej sukni. Panowie, jak zawsze na ostatnią chwilę przypomnieli sobie, że to już pora pomyśleć o ślubnym stroju. I słusznie! Znalezienie odpowiedniego męskiego ubioru wcale nie jest takie proste i wbrew pozorom wymaga trochę czasu spędzonego na poszukiwaniach.

Bieżący numer Magazynu Ślubnego Uroczystość jest wyjątkowy, bo jubileuszowy. Właśnie skończyliśmy sześć lat! Czujemy się młodzi, prężni i jak to sześciolatkowie - nie możemy usiedzieć w miejscu i ciągle nowe pomysły rodzą się w naszych głowach. Jednym z nich była trójwymiarowa okładka Uroczystości, którą właśnie możecie podziwiać na łamach Magazynu. Aby zobaczyć pełen efekt, musicie założyć niezwykle gustowne okulary dołączone do numeru.

A gdy już dokładnie przyjrzycie się pierwszej stronie, zapraszamy do zapoznania się z niezwykle ciekawym wnętrzem letniego numeru Uroczystości. Jak zawsze znajdziecie tam interesujące treści oraz obszerną ofertę firm z branży ślubnej. Zapraszamy także do naszego serwisu internetowego e-wesele.pl. Uwaga! Zakładka "Forum" jest niebezpieczna. Wejście tam grozi uzależnieniem ;).

Redakcja