Artykuły powiązane

 Oddajemy w Państwa ręce jubileuszowy numer informatora "Uroczystość". Nasz dwumiesięcznik skierowany jest do wszystkich, których czeka, w bliższej lub dalszej perspektywie, organizacja ślubu, przyjęcia weselnego, chrzcin, bankietu, rocznicy, czy każdej innej imprezy. W informatorze znajdują się przydatne informacje i porady oraz, co chyba najważniejsze, aktualna oferta firm z naszego regionu.

 Nowością jaka znalazła się w aktualnym numerze "Uroczystości" jest plan Szczecina. Jak zwykle przygotowaliśmy również dla Państwa szereg ciekawych artykułów.
Życzymy miłej lektury!

W numerze:

Kenia - Przygoda na czarnym lądzie
Pan Młody według Modes Jabłońscy
Targi ślubne pod patronatem e-weselepl i "Festlich Feiern"
Czy Pani tańczy Cha - Chę ?
Turcja - Kraj pełen kontrastów
Staropolskie zwyczaje weselne cz. V - Zasiadanie przy stole
Nowy ślub z "Isabell"
Spirit of freedom - czyli żywioły zostały okiełznane
Bądź piękna i miej zadbane dłonie
Zaprosili Nas - nowa siedziba Laser Studio
Nr 1 na świecie - Przedłużanie włosów ultradźwiękami
"Filozofia Piękna" pomocna w przygotowaniach do ślubu
Podróżuj z "Ma Be"
Mapa Szczecina
Business Lunch
Bilard z angielską klasą

Gdzie znaleźć "Uroczystość" ?
 Znajdą ją Państwo przede wszystkim w większości punktów reklamujących się w informatorze. Ponadto o aktualne wydanie można zapytać kierowcę TAXI GRANADA. Pozostałe miejsca kolportażu to między innymi urzędy stanu cywilnego, wyższe uczelnie, nauki przedmałżeńskie oraz inne punkty handlowe i usługowe.

 Bezpłatny numer "Uroczystości" można też zamówić bezpośrednio u nas. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z formularza zamówieniowego, który można znaleźć tutaj. Po weryfikacji danych informator prześlemy pocztą.