Artykuły powiązane

Lato, wakacje... Któż za nimi nie tęskni? Beztrosko płynące godziny, piękna pogoda, letnie burze, a po nich powietrze pachnące świeżą trawą i mokrą ziemią. Letnie miesiące to także czas, który umiłowali sobie narzeczeni. Właśnie teraz najwięcej par stanie na ślubnym kobiercu i wypowie słowa przysięgi małżeńskiej.

W wakacyjnym numerze Magazynu Uroczystość zastanowimy się m.in. nad tym jak właściwie skomponować weselne menu, podpowiemy pannom młodym na co zwrócić uwagę przy wyborze ślubnej fryzury oraz zaproponujemy niestandardowe rozwiązania w kwestii wyboru ślubnej sukni. Jeżeli marzy się wam oprawa ślubu w stylu amerykańskim, dowiecie się jakie elementy tego obrządku można przenieść na nasz polski grunt. A może skusicie się na wesele w królewskim wydaniu?

Już teraz chcemy Wam przypomnieć o kolejnej edycji Wielkiej Gali Ślubnej. Ósma edycja Gali odbędzie się 15 stycznia 2012r. na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Zarezerwujcie sobie ten dzień dla nas i naszych wystawców. O przygotowaniach na bieżąco będziemy informować na łamach serwisów www.wielkagalaslubna.pl oraz e-wesele.pl.

Jak zawsze serdecznie zapraszamy na największe w Polsce forum ślubne - www.forum.e-wesele.pl. Zajrzyjcie tam koniecznie! Wszystkim naszym czytelnikom życzymy udanego wypoczynku i pięknej pogody podczas wakacyjnych wojaży. Do zobaczenia!

Redakcja