Artykuły powiązane

Za nami początek roku wraz z najważniejszą imprezą dla branży ślubnej - siódmą edycją Wielkiej Gali Ślubnej, która odbyła się 16 stycznia br. Podczas tej gali edycji na Międzynarodowych Targach Szczecińskich zaprezentowała swoje usługi rekordowa ilość blisko stu osiemdziesięciu firm z regionu i z Polski. Przedstawiamy relację z tego prestiżowego wydarzenia. Ponad to zabierzemy was na słoneczną, hiszpańską riwierę; podpowiemy jaką kreację powinna wybrać świadkowa i druhny oraz na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze bielizny.

Panom doradzimy jak dbać o najpopularniejszy dodatek męskiej garderoby, paniom zaś odsłonimy tajniki perfekcyjnego makijażu. Opowiemy o najpopularniejszych kwiatach wykorzystywanych do ślubnych kompozycji oraz o różnych formach bukietów dla panny młodej. Zaś telewizja Wedding TV zdradzi nowe trendy w ślubnej modzie.

Nieustannie zapraszamy do odwiedzenia największego w Polsce ślubnego forum dyskusyjnego - www.forum.e-wesele.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo porad i podpowiedzi dotyczących przygotowań do najważniejszego dnia w życiu.

Redakcja