Artykuły powiązane

Lato powoli dobiega końca. Warto wykorzystać ostatnie ciepłe dni na długie spacery lub weekendowe wyjazdy na przykład nad morze. Zwłaszcza powinny o tym pomyśleć pary, które wybrały jesienne miesiące na czas swoich zaślubin. Chwile spędzone razem z daleka od obowiązków związanych z przygotowaniami uroczystości, pozwolą wam się zdystansować i odprężyć. Innym pomysłem na przedślubny relaks jest wizyta w SPA. Decydując się na takie rozwiązanie wystarczy wykupić karnet i oddać się w ręce profesjonalistów. Nawet po jednorazowym seansie poczujecie się jak nowo narodzeni.

Jesień zwiastuje także zakończenie tegorocznego sezonu ślubnego. My jednak idziemy o dwa kroki do przodu i myślami wybiegamy w przyszłość. 16 stycznia 2011 roku odbędzie się niecierpliwie oczekiwana przez wszystkich 7. Wielka Gala Ślubna organizowana przez serwis e-wesele.pl. Po raz kolejny ta prestiżowa impreza odbędzie się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8.

Wcześniej, bo 27-28 listopada 2010 roku będzie miała miejsce kolejna odsłona Jesiennej Gali Ślubnej, która ponownie zawita do CHR Galaxy. Wszystkich zainteresowanych tematyką ślubną zapraszamy na obie imprezy targowe. A jeżeli ciągle czujecie niedosyt, to jak zawsze polecamy największe i najbardziej popularne forum ślubne w sieci - www.forum.e-wesele.pl. Nie ma pytania, na które nie znaleźlibyście tam odpowiedzi!

Redakcja