Artykuły powiązane

Czas biegnie nieubłaganie. Dopiero co zmagaliśmy się ze śniegami tegorocznej zimy, a kolejna już za pasem. Przed nami koniec roku. Czas refleksji, melancholii, podsumowań, zwolnienia tempa. My jednak właśnie teraz wbijamy piąty bieg i przyspieszamy. Dla nas to czas intensywnej pracy nad najbardziej prestiżowym eventem ślubnym w naszym regionie - Wielką Galą Ślubną. Już niebawem, bo 16 stycznia 2011 roku, będzie miała miejsce siódma edycja tej wyjątkowej imprezy. Po raz trzeci będziemy mieli przyjemność gościć naszych wystawców i zwiedzających w największym obiekcie targowym województwa - halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 w Szczecinie. Więcej informacji znajdziecie w bieżącym numerze magazynu Uroczystość oraz na stronach www.e-wesele.pl i www.wielkagalaslubna.pl.

Ponadto w numerze przedstawimy między innymi najnowsze trendy w modzie ślubnej na przyszły sezon, przybliżymy kwestię tkanin, z których wykonywane są kreacje dla panien młodych, zastanowimy się czy warto organizować poprawiny oraz postaramy się obalić stereotyp teściowej. Podpowiemy również jak poprawić sobie nastrój w długie, jesienne wieczory, a za pośrednictwem biura 1000 Miast wybierzemy się na rajską Dominikanę.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2011 Roku życzymy Wam wytyczenia celów, które osiągniecie, postanowień, które konsekwentnie zrealizujecie, zdrowia, uśmiechu i życzliwości oraz wspaniałych chwil spędzonych z najbliższymi przy wigilijnym stole.

Redakcja