Artykuły powiązane

I kto by pomyślał, że właśnie pożegnała nas wiosna, a nastało lato? Na dworze jest jedynie kilkanaście stopni, a słońce ledwie daje radę przebić się przez gęstą warstwę chmur. Najwyraźniej tegoroczna aura postanowiła nas nie rozpieszczać. My jednak mamy nadzieję, że w końcu zrobi się naprawdę ciepło i będzie można w pełni poczuć letnią aurę. Na to samo liczą z pewnością narzeczeni, którzy staną na ślubnym kobiercu w najbliższym czasie.

W wakacyjnym numerze Magazynu Ślubnego Uroczystość zgłębiamy temat ślubowania w tropikach. Jak się bowiem okazuje coraz więcej biur podróży posiada tego typu ofertę w swoim pakiecie. I co ciekawe, sporo par korzysta z tej nowości. Dlaczego podejmują taką decyzję? Między innymi o tym przeczytacie w naszym artykule. Ponadto pochwalimy się premierą małopolskiej Uroczystości, która miała miejsce w maju br., podpowiemy co powinna założyć panna młoda na ślub cywilny oraz jak właściwie dobrać bieliznę do kreacji ślubnej i wieczorowej. Dowiecie się również, która godzina jest uważana przez nowożeńców za idealną na ślubowanie, jak poradzić sobie z problemem podziału ślubnych wydatków, a także kiedy zacząć planowanie wesela i ślubu.

Jak zawsze zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu internetowego e-wesele.pl oraz funkcjonującego w ramach tejże strony największego forum ślubnego w Polsce. Znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Do zobaczenia w sieci!

Redakcja