Artykuły powiązane

 Za oknem słychać melodyjny śpiew kosa i przekomarzające się ze sobą wróble. Jak co roku o tej porze swoje piękno ukazały nam magnolie i krokusy, które nieco leniwie zakwitły w szczecińskich parkach i ogrodach. Choć temperatury wcale na to nie wskazują, to widok rozwiniętych kwiatów i szczebiot ptaków jednoznacznie mówi o nadejściu najpiękniejszej pory roku.

 Innymi symptomami wiosny jest zwiększony ruch w firmach związanych z branżą ślubną. W salonach mody ślubnej zjawiają się po odbiór kreacji narzeczone, które dosłownie za chwilę zaprezentują się w swojej wymarzonej sukni na ślubnym kobiercu. Inne panie właśnie teraz zaczynają szukać dla siebie właściwego stroju na jesienne lub przyszłoroczne ceremonie. Ożywienie można zauważyć również w salonach kosmetycznych, wszak, aby olśnić wszystkich w dniu ślubu panna młoda o swój wygląd musi zadbać dużo wcześniej.

 Jeżeli planujecie swoją ceremonię na najbliższe miesiące, a nie macie jeszcze zamówionych obrączek, oprawy muzycznej, lokalu czy fotografa, musicie zakasać rękawy i poważnie zabrać się za organizację uroczystości. Z pewnością chcielibyście, żeby ten dzień zapadł w waszej pamięci jako najpiękniejsze wspomnienie. A żeby tak właśnie było, należy się o to postarać.Jak zawsze spieszymy z pomocą wszystkim parom, które jeszcze są w fazie ślubnych przygotowań. Z wiosennym numerem Magazynu Uroczystość opowiemy między innymi o panującej modzie na ślub i wesele w plenerze oraz o tym jak powinien wyglądać orszak ślubny państwa młodych.

 Niezmiennie zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu internetowego www.e-wesele.pl oraz funkcjonującego w ramach tejże strony największego forum ślubnego w Polsce. Znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie pytania, które was nurtują. Do zobaczenia w sieci.

Redakcja