Artykuły powiązane

W tym roku zima wszystkim dała się we znaki. Śniegu i mrozu było aż nadto i chyba nigdy wcześniej nie byliśmy tak bardzo spragnieni wiosny, zieleni i słonecznego ciepła. Ta przepiękna pora roku jest nierozerwalnie związana ze świętami wielkanocnymi, kiedy to pary młode chętnie stają na ślubnym kobiercu. Nie inaczej będzie teraz. Wszystkim narzeczonym, którzy wiosenne miesiące wybrali na czas swojego ślubu życzymy pięknej pogody, dużo wiary i miłości oraz dopięcia całej uroczystości na ostatni guzik.

W bieżącym numerze podsumujemy najważniejsze wydarzenie początku nowego roku – szóstą edycję Wielkiej Gali Ślubnej, która odbyła się 10 stycznia w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Podpowiadamy mamom par młodych jakie kreacje będą odpowiednie na ślub ich dzieci, będziemy kontynuować temat dekoracji oraz przedstawimy zwyczaje związane ze ślubami i weselami, które towarzyszą młodym od lat i nie ulegają przedawnieniu. Telewizja Wedding TV zaprezentuje trendy w modzie ślubnej na rok 2010, a Biuro Podróży 1000 Miast zabierze nas na wyprawę do magicznej i tajemniczej Turcji. Odkryjemy tajniki wiosennej diety przed ślubem oraz zdradzimy, które zabiegi medycyny estecznej są najbardziej polecane przed uroczystością ślubną.

Narzeczonych zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu - www.e-wesele.pl oraz forum, które jest największym i najbardziej docenianym przez internautów ślubnym forum dyskusyjnym w Polsce.

Redakcja