Artykuły powiązane

Dopiero co spotkaliśmy się z rodzinami przy wigilijnym stole i składaliśmy sobie życzenia, raptem przed chwilą świętowaliśmy nadejście Nowego Roku 2010, a już trzeba w błyskawicznym tempie wrócić do rzeczywistości i zacząć mocno stąpać po ziemi, bowiem przed nami stoi nie lada wyzwanie – organizacja 6. Wielkiej Gali Ślubnej. Tym razem, podobnie jak w ubiegłym roku, ta wyjątkowa pod każdym względem impreza, odbędzie się w halach Międzynarodowych Targów Szczeciński przy ul. Struga 6-8. Więcej o Gali Ślubnej piszemy na kolejnych stronach.

Zimowe wydanie Magazynu Uroczystość zawsze czymś zaskakuje. Nie inaczej będzie tym razem. Nasi specjaliści poradzą na co zwrócić szczególną uwagę wybierając dekorację kościoła i samochodu, jak poradzić sobie z przedślubnym stresem oraz co zrobić, aby po ślubie nie ulec rozczarowaniu swoim partnerem. Ponadto ułatwimy poruszanie się w świecie męskich dodatków oraz przeanalizujemy wnikliwie cały proces wyboru kreacji ślubnej dla panny młodej. Podpowiemy również co należy wziąć pod uwagę wybierając oprawę muzyczną ślubu i wesela oraz jakie są trendy w organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich. Pary, które planują podróż poślubną będą mogły dowiedzieć się czegoś więcej o magicznej Tunezji.

Obecnie coraz bardziej modne (ale też pod pewnymi względami dużo wygodniejsze) staje się ślubowanie w inny dzień niż sobota. Przyjrzymy się bliżej temu trendowi. Może po przeczytaniu tego artykułu stwierdzicie, że i wy na dzień swojego ślubu wybierzecie na przykład czwartek?

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu e-wesele.pl. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych artykułów, które pomogą wam w organizacji ślubu i wesela. Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości zajrzyjcie na forum (www.forum.e-wesele.pl). Tam znajdziecie odpowiedź na każde pytanie.

Redakcja