Artykuły powiązane


Lipiec i sierpień to dla większości z nas ulubione miesiące. Ten czas umiłowali sobie również narzeczeni. To właśnie teraz na ślubnym kobiercu stanie najwięcej par, aby połączyć się węzłem małżeńskim na zawsze. Wakacyjne miesiące są wyjątkowe także z powodu planowanych urlopów. Teraz czeka nas upragniony wypoczynek, relaks, letnie przyjemności, beztroska i oderwanie się od codziennych obowiązków. Między innymi o tym jak przygotować się do urlopu piszemy w wakacyjnym numerze Magazynu Uroczystość. Ponadto zgłębimy temat pojazdów ślubnych, specjalnych atrakcji na wesele oraz podziału ślubnych wydatków. Oprócz artykułów jak zawsze przedstawiamy aktualną ofertę firm z branży ślubnej.

Już teraz zapraszamy wszystkich narzeczonych, którzy planują swój ślub na przyszły rok, na kolejną edycję Jesiennej Gali Ślubnej. Gala odbędzie się w dniach 17 i 18 października 2009 w CHR Galaxy. Więcej informacji będzie można znaleźć w serwisie e-wesele.pl

Wszystkim wakacyjnym parom młodym życzymy pięknej pogody, uśmiechu na twarzach, niezapomnianych wrażeń i mnóstwa wzruszeń podczas Najpiękniejszego Dnia Waszego Życia.