Artykuły powiązane

 
Przed nami schyłek roku, zmiana aury i rychłe zakończenie sezonu ślubnego 2009. Jednak my wychodzimy z planami w przyszłość i już teraz myślimy o sezonie 2010. Z tego miejsca zapraszamy wszystkich narzeczonych na dwie największe imprezy targowe organizowane przez serwis e-wesele.pl. Pierwsza z nich - Jesienna Gala Ślubna - odbędzie się w CHR Galaxy niebawem, bo w weekend 17-18 października 2009r.
Natomiast 10 stycznia 2010r. będzie miała miejsce szósta edycja Wielkiej Gali Ślubnej. W tę szczególną niedzielę zapraszamy wszystkich zainteresowanych na hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8, gdzie zaprezentują się największe firmy z branży ślubnej. O szczegółach 6. Wielkiej Gali Ślubnej będziemy na bieżąco informować na stronie www.e-wesele.pl oraz w kolejnym numerze Magazynu Uroczystość.
Z kolei w bieżącej, jesiennej Uroczystości oprócz ofert 140 firm będzie można zapoznać się między innymi z historią sukni ślubnej, poznać obowiązki rodziców w dniu ślubu i wesela oraz tajniki urządzenia poprawin. Nasi specjaliści od urody podpowiedzą co zrobić, aby na dłużej zatrzymać lato oraz zaproponują wachlarz zabiegów na przebarwienia posłoneczne. Zabierzemy Was również w podróż do słonecznej Italii oraz podpowiemy jak przygotować się do podróży poślubnej podczas miesiąca miodowego.
Jak zawsze gorąco zapraszamy na nasze forum internetowe - www.forum.e-wesele.pl, gdzie z pewnością znajdziecie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytanie związane z organizacją ślubu i wesela.
Redakcja