Artykuły powiązane


Letni numer Magazynu Uroczystość jest dla nas zawsze wyjątkowy. To właśnie teraz obchodzimy swój kolejny jubileusz. Stuknęły nam już cztery lata, a my ciągle mamy przed oczami tworzenie pierwszego numeru mając wrażenie, jakby to wszystko działo się wczoraj. Dziękujemy wszystkim osobom, które na przestrzeni tych wszystkich lat współtworzyły nasz magazyn. Słowa podziękowania kierujemy również do wszystkich reklamodawców, którzy zdecydowali się prezentować swoje usługi na łamach Uroczystości. Czujemy się zaszczyceni!
W najnowszej Uroczystości wzięliśmy pod lupę organizowanie ślubu i wesela w obecnych czasach kryzysu. Prześledziliśmy także kwestę załatwienia formalności ślubnych w kościołach różnych wyznań. Opowiemy jak kiedyś wyglądało błogosławieństwo pary młodej oraz jak zaadaptował się ów zwyczaj do współczesnych czasów. Reszty zdradzać nie będziemy.
Wszystkich narzeczonych zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu ślubnego www.e-wesele.pl, który jest skarbnicą wiedzy dotyczącej przygotowań do ślubu i wesela. Znajdziecie tam mnóstwo interesujących artykułów, porad i ciekawostek. A na deser zapraszamy do wejścia na nasze forum dyskusyjne. Przestrzegamy jednak - forum e-wesele.pl uzależnia ;-)
Redakcja