Artykuły powiązane

  Lato, wakacje.... Któż za nimi nie tęskni? Beztrosko płynące godziny, piękna pogoda za oknami, letnie burze, a po nich powietrze pachnące świeżą trawą i mokrą ziemią. Letnie miesiące to także czas, który w szczególny sposób umiłowali sobie narzeczeni. Właśnie teraz najwięcej par stanie na ślubnym kobiercu i drżącym głosem wypowie słowa przysięgi małżeńskiej.

 Nowy numer Magazynu Ślubnego Uroczystość, który właśnie trzymacie w dłoniach, obfituje w tematykę ślubną. Specjalnie dla Was prezentujemy piękne suknie ślubne, które są owocem długotrwałej współpracy marki Swarovski z czołowymi światowymi projektantami mody i sztuki. Mamom pary młodej proponujemy kreacje wieczorowe, które będą idealne na tak podniosłą chwilę, jaką jest ślub dziecka. Specjalnie dla mam przygotowaliśmy także artykuł o koloryzacji dla dojrzałych kobiet. Linię kosmetyków dla pań w kwiecie wieku stworzył w swoich laboratoriach światowy koncern L'Oreal Professionnel. A na zabieg koloryzacji można się wybrać do jednego z trzech salonów fryzjerskich Studio L'Or.

 Podpowiadamy jaka bielizna będzie odpowiednia w zależności od wybranej kreacji i jej fasonu oraz na co powinna zwrócić uwagę panna młoda wybierająca bieliznę na ślub. Dla pana młodego, wraz z Salonami Jubilerskimi Terpiłowski, przygotowaliśmy przegląd eleganckich zegarków. Obecnie zegarek to nie tylko urządzenie odmierzające czas, to przede wszystkim szykowny dodatek do stroju, mówiący wiele o osobie, która go nosi. Zaprezentujemy przegląd zaproszeń ślubnych, dekoracji kościoła oraz trendów letnich na weselne stoły, gdzie królują perły. Biuro Podróży 1000 Miast zabierze nas w daleką podróż. Tym razem poznamy uroki greckiej wyspy Rodos. Ponieważ lato w pełni poradzimy Wam jak rozsądnie korzystać z jego uroków, a salon urody Filozofia Piękna zadba o nasze ciało.

 Już teraz chcemy Wam przypomnieć o kolejnej edycji Wielkiej Gali Ślubnej. Piąta, jubileuszowa Gala odbędzie się 11 stycznia 2009r na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Zarezerwujcie sobie ten dzień dla nas i naszych wystawców.

 Jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszego serwisu ślubnego www.e-wesele.pl Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych informacji i artykułów, obszerną bazę klientów oraz wyśmienite forum ślubne, na którym w chwili obecnej jest ponad pół miliona postów napisanych przez blisko 10 tysięcy użytkowników. Zajrzyjcie tam koniecznie! Wszystkim naszym czytelnikom życzymy udanego wypoczynku i pięknej pogody podczas wakacyjnych wojaży. Do zobaczenia!