Artykuły powiązane

 

 Sezon ślubny 2008 powoli dobiega końca. Ale zanim na dobre się z nim pożegnamy, czekają nas dwa najbardziej barwne miesiące w roku. Jesień jest za każdym razem wyjątkowa i za każdym razem zadziwia swoim pięknem.
Pary, które zdecydowały się stanąć na ślubnym kobiercu właśnie teraz, będą mogły wykorzystać jej uroki podczas plenerowych sesji ślubnych. Efekty z pewnością będą godne pozazdroszczenia.
Właśnie z myślą o jesiennych parach młodych przygotowaliśmy prezentację pomysłów na aranżację weselnego stołu w ciepłej tonacjach brązu i pomarańczy. Ponadto podpowiemy wam, jakimi upominkami można obdarować gości   weselnych, aby wasza uroczystość zapadła im głęboko
w pamięci. Zaprezentujemy ślubne stroje dla pana młodego oraz piękne dodatki dla pani młodej (kryształowe girlandy, lampioniki, pantofelki i diademy), które czynią ślubny dzień tak szczególnym. Nasi specjaliści od zdrowia i urody podpowiedzą jak dbać o skórę i ciało po lecie oraz jak w najprostszy sposób pozbyć się stresu i się odprężyć. Przygotowaliśmy dla was także ekspresową wycieczkę na Teneryfę oraz do Dubaju.
Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych na organizowaną przez serwis e-wesele.pl 5 Wielką Galę Ślubną. Jubileuszowa gala odbędzie się 11 stycznia 2009r. na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Na łamach Uroczystości zdradzamy pierwsze tajemnice dotyczące tego niezwykłego wydarzenia. Jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszego serwisu ślubnego www.e-wesele.pl Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych informacji i artykułów, obszerną bazę klientów oraz wyśmienite forum ślubne, na którym w chwili obecnej jest ponad pół miliona postów napisanych przez blisko 10 tysięcy użytkowników. Zajrzyjcie tam koniecznie! Wszystkim naszym czytelnikom życzymy udanego wypoczynku i pięknej pogody podczas wakacyjnych wojaży. Do zobaczenia!