Artykuły powiązane

 Witamy Was z wiosenno-letnim wydaniem Magazynu Ślubnego Uroczystość. Jest on niezwykły z wielu powodów. Jednym z nich jest nasz Jubileusz. Właśnie mijają trzy lata odkąd podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowego wydawnictwa o tematyce ślubnej. Ten czas minął jak jedna chwila. Jednak podczas tej chwili wiele się działo. Uroczystość przechodziła kolejne metamorfozy, aby finalnie przeobrazić się w magazyn ślubny, w którym oprócz oferty firm z branży ślubnej można znaleźć mnóstwo ciekawych artykułów i porad.

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim współpracownikom, którzy na przełomie tych kilku lat brali udział w tworzeniu pozytywnego wizerunku naszego magazynu. Serdeczne słowa podziękowania kierujemy także do wszystkich reklamodawców, którzy obdarzyli nas zaufaniem trwającym po dziś dzień. Dziękujemy również naszym czytelnikom za ciągłe zainteresowanie naszym wydawnictwem.

W najnowszym numerze Magazynu Ślubnego Uroczystości mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprezentować ślubne cuda sygnowane marką Swarovski. Jest na co popatrzeć! Tematem przewodnim numeru będzie moda na plener. Opowiemy o plenerowej fotografii i organizacji wesel w plenerze. Ponadto przedstawimy trendy wiosenno-letnie w dekorowaniu weselnego stołu. Salon kosmetyczny Filozofia Piękna poradzi jak w dniu ślubu wyglądać olśniewająco, a Biuro Podróży 1000 Miast poleci Wam Turcję jako wspaniałe miejsce na podróż poślubną.