Artykuły powiązane

 Z pewnością wszyscy się za Nią stęskniliśmy i czekamy niecierpliwie na Jej przybycie. Lada dzień będzie z nami. Wiosna - bo o Niej mowa - oprócz soczystej zieleni drzew, kolorowych pąków kwiatów przywita nas cieplejszym słońcem i cudnym ciepłym, wiosennym deszczem.
Wiosna oznacza nowe życie i nie dziwi fakt, że i w nas wstępuje niespotykana siła i chęć do działania i zmian. Także zmian w sobie. W nowym numerze Magazynu Ślubnego Uroczystość przygotowaliśmy dla Was szereg ciekawych artykułów, dzięki którym będziecie mogli wejść w sezon ślubny 2008 pewnym krokiem. Zrelacjonujemy wydarzenie sezonu - 4 Wielką Galę Ślubną 2008, która odbyła się 13 stycznia 2008r. Odkryjemy tajemnice obrączek tytanowych, platynowych i diamentowanych. Przybliżymy Wam kulisy pracy konsultanta ślubnego oraz ofertę ekskluzywnych limuzyn. Podpowiemy co zrobić, by wiosną wyglądać pięknie i świeżo, a także zaproponujemy na podróż poślubną kraj zwany palmowym rajem.
Gorąco zapraszamy do naszego serwisu internetowego, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji dotyczące organizacji ślubu i wesela. Nie zapomnijcie zajrzeć także na nasze ślubne forum dyskusyjne (www.forum.e-wesele.pl), które, dla osób przygotowujących się do swojego najważniejszego dnia w życiu, jest istną kopalnią wiedzy.
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam samej radości w te wiosenne święta, smacznego jajka i oczywiście jak najbardziej mokrego Dyngusa!

Redakcja

Gdzie znaleźć "Uroczystość" ?

 Znajdą ją Państwo przede wszystkim w większości punktów reklamujących się w informatorze. Pozostałe miejsca kolportażu to między innymi urzędy stanu cywilnego, wyższe uczelnie, nauki przedmałżeńskie oraz inne punkty handlowe i usługowe. 
Magazyn "Uroczystość" można również zamówić bezpośrednio u nas. Szczegóły można znaleźć tutaj.