Artykuły powiązane

 Witamy Was z całkiem Nowym Rokiem 2008. Po poprzednich dwunastu miesiącach pozostały jedynie wspomnienia, w głowach słyszymy jeszcze przeboje szalonej nocy Sylwestrowej, a przed nami rozpościerają się nowe wyzwania. Dla wielu z Was jednym, być może najważniejszym wzywaniem, któremu będziecie musieli sprostać, będzie dzień Waszego ślubu. Jeden, jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Aby rzeczywiście taki był trzeba się zmierzyć z organizacją całej uroczystości, co jest nie lada wyzwaniem. I tu spieszymy Wam z pomocą zapraszając już 13 stycznia 2008r do hotelu Radissona SAS na prestiżową, 4 Wielką Galę Ślubną.

 W tym roku udało nam się zgromadzić ponad stu wystawców, w tym istną czołówkę firm z branży ślubno-weselnej z naszego województwa. Oprócz szerokiej oferty firm przygotowaliśmy dla Was konkurs z licznymi, atrakcyjnymi nagrodami. O szczegółach Gali piszemy w bieżącym numerze magazynu Uroczystość. Pierwszy numer nowego roku obfituje w tematykę ślubną. Mamy przyjemność przedstawić najnowszą kolekcję ślubną marki Swarovski - piękne kreacje, biżuterię oraz bibeloty. Z nowinek działu mody publikujemy fragmenty najnowszej kolekcji koktajlowej Centrum Mody Ślubnej oraz radzimy na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni dla przyszłej panny młodej. Odsłaniamy fragment najnowszej, nietypowej sesji zdjęciowej Studia ESTE. Wtajemniczymy Was w tematykę złota i obrączek ślubnych. Poradzimy co zrobić by pięknie wyglądać w środku zimy i jak zadbać o siebie, aby olśnić wszystkich w dniu uroczystości ślubnej. A na deser odsłonimy kulisy drugiego konkursu z cyklu Moja Metamorfoza.

 Zapraszamy gorąco do naszego serwisu e-wesele.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo dodatkowych informacji o tematyce ślubnej, obszerną bazę firm z branży oraz wyśmienite forum dyskusyjne, na którym można sprawdzić, czy wybory, których dokonujecie mają pozytywny oddźwięk wśród osób, które najpiękniejszy dzień swojego życia mają już za sobą. Miłej lektury.


Gdzie znaleźć "Uroczystość" ?

 Znajdą ją Państwo przede wszystkim w większości punktów reklamujących się w informatorze. Pozostałe miejsca kolportażu to między innymi urzędy stanu cywilnego, wyższe uczelnie, nauki przedmałżeńskie oraz inne punkty handlowe i usługowe. 
Mmagazyn "Uroczystość" można również zamówić bezpośrednio u nas. Szczegóły można znaleźć tutaj.