Artykuły powiązane

 Czas wakacyjny jest jednocześnie bardzo popularny wśród Nowożeńców. Trzymamy kciuki za wszystkie pary, które w tym czasie staną na ślubnym kobiercu, życząc życia usłanego płatkami róż oraz Miłości rozkwitającej z dnia na dzień!

 Wszystkim, którzy są w trakcie lub dopiero zaczynają przygotowania do najpiękniejszego i najważniejszego dnia w życiu dedykujemy kolejny numer naszego informatora. Znajdziecie tu Państwo szeroką ofertę firm z branży ślubno - weselnej, ciekawe materiały redakcyjne oraz zapowiedź "Wakacyjnego konkursu fotograficznego", w którym można będzie wygrać cenne nagrody.

Życzymy miłej lektury!


W numerze:
Rodos - Wyspa boga Słońca - Heliosa
Wakacyjny konkurs fotograficzny
Quickstep - żywa muzyka i pogodny nastrój
Lato - czas pięknych nóg
Contradiction - Nowa kolekcja Keune Haircosmetics 2006
Profesjonalny pedicure, czyli piękna od stóp …
Aromaterapia - cudowne właściwości olejków eterycznych
Formularz prenumeraty
Plan Szczecina
Business Lunch


Gdzie znaleźć "Uroczystość" ?

 Znajdą ją Państwo przede wszystkim w większości punktów reklamujących się w informatorze. Ponadto o aktualne wydanie można zapytać kierowcę TAXI GRANADA. Pozostałe miejsca kolportażu to między innymi urzędy stanu cywilnego, wyższe uczelnie, nauki przedmałżeńskie oraz inne punkty handlowe i usługowe.

Bezpłatny numer "Uroczystości" można też zamówić bezpośrednio u nas. Wystarczy skorzystać z formularza zamówieniowego, który można znaleźć tutaj. Po weryfikacji danych informator prześlemy pocztą.