Artykuły powiązane

 Wakacyjne śluby! Schody kościołów obsypane ryżem, płoty domów ozdobione kokardami i słodka woń lilii. Romantycznie… A po ślubie, miesiąc miodowy. Zanim wyjedziecie koniecznie zapakujcie do walizki akt ślubu. Sprawdziliśmy oferty biur podróży i okazało się, że nowożeńcy mogą liczyć na specjalne traktowanie. Zobaczcie, jakie niespodzianki, upusty i atrakcje dla młodych par przygotowali tour operatorzy. Ponadto podpowiadamy, co spakować w podróż poślubną i w jakim kostiumie w tym sezonie wystąpić na plaży.

 Jeśli chcecie połączyć wycieczkę we dwoje ze ślubem i do tego kościelnym, koniecznie przeczytajcie artykuł "Ślub kościelny za granicą". Znajdziecie w nim nie tylko praktyczne wskazówki, jak znaleźć księdza i załatwić formalności, ale także, gdzie sprawdzić prognozę pogody i kupić tanie bilety lotnicze.

 Nie każda dziewczyna może zrezygnować w dniu ślubu z okularów na rzecz szkieł kontaktowych. Dlatego podpowiadamy, jakie dodatki - welony, stroiki, spinki będą pasować "okularnicom" i na jaki makijaż powinniście zdecydować się, by podkreślić zasłonięte oprawkami oczy.

 Dla "Mody na Ślub" "gotują" znani kucharze Kurt Scheller, Robert Sowa i Karol Okrasa. Weselne menu - palce lizać!

 Jest to numer specjalny, dwujęzyczny, który będzie promować polskich producentów sukni i akcesoriów ślubnych na zagranicznych targach mody. Niech Europa i świat dowiedzą się, jak kochają i żenią się Polacy!

 Życzymy przyjemnej lektury,

Anna Znajewska
Redaktor naczelna