Artykuły powiązane

 Nie znam nikogo, kto chociaż raz nie zakochałby się na wiosnę… Rozkwita przyroda, świeci słońce, a w nas „buzują” hormony ;-). Robimy wiosenne porządki w domach, w sercach i życiu… Dedykujemy ten numer wszystkim, którzy ociągają się z podjęciem decyzji o ślubie, tłumacząc się strachem przed utratą wolności. A przecież to dzięki miłości stajemy się prawdziwie wolni. Przygotowaliśmy dla was podpowiedzi jak i gdzie się oświadczyć oraz jaki wybrać pierścionek by pasował do znaku zodiaku ukochanej, przyniósł jej szczęście i zapewnił fortunę.

 Pobyt w SPA to świetny pomysł na relaks przed ślubem, szansa na szybkie poprawienie niedoskonałości urody i odzyskanie energii po żmudnych przygotowaniach. Jeśli jednak zabiegi kosmetyczne i uzdrawiająca moc wody nie pomogą, może lepiej spakujcie walizki i „ucieknijcie” za granicę by pobrać się w jednej z największych „fabryk ślubów” w Las Vegas, na Hawajach i Sri Lance.

 Zadbaliśmy o to, by „Moda na Ślub” docierała do narzeczonych na całym świecie. Od dziś klikając na link www.netpress.pl możecie kupić cyfrowe wydanie magazynu. Nie różni się ona niczym od wersji papierowej - a nawet, dzięki możliwościom, jakie daje Internet, wzbogacona jest o pomocne linki. Wersja online jest tańsza – kosztuje jedynie 15,90 zł. „Moda na Ślub” trafi na wasz komputer bezpośrednio po zamówieniu.

 Życzymy przyjemnej lektury,

Anna Znajewska
Redaktor naczelna