Artykuły powiązane

Nie ma się co dziwić, że czerwiec, lipiec i sierpień to miesiące, które cieszą się największą popularnością wśród par młodych. Słońce, wysoka temperatura, długie dni, feeria barw otaczająca nas zewsząd i przyroda, którą słychać na każdym kroku. Chyba wszyscy bez wyjątku kochają lato :)
Nam też udzielił się wakacyjny klimat, co widać po najnowszym numerze naszego magazynu. Specjalnie dla was omówimy dodatki do stroju, które mogą sprawić, że pan młody poczuje się w dniu ślubu bardziej na luzie, przyjrzymy się rodzajom trenów, zaproponujemy kolorowy manicure jako uzupełnienie ślubnej stylizacji, a także ogłosimy najmodniejszy tegoroczny kolor. I oczywiście nie zabraknie drugiej odsłony projektu Piękna Panna Młoda Metamorfozy. Tym razem poznacie piękną Paulinę.
Jeżeli wśród was są osoby, które planują swój ślub na przyszły rok, już teraz zapraszamy gorąco na kolejną edycję Wielkiej Gali Ślubnej, którą odbędzie się 25 stycznia 2015 r. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na łamach Uroczystości, ale także na naszej stronie e-wesele.pl oraz profilu na FB: facebook.com/WielkaGalaSlubna

Redakcja