Artykuły powiązane

Nawet się nie obejrzeliśmy i już mamy połowę roku, a razem z tym długie dnie, słońce, drzewa w kwiatach, szczebioczące jerzyki i pierwsze w tym roku truskawki :)

Wraz z początkiem maja ruszyła też z pełną mocą machina ślubna. Firmy z branży mają pełne ręce pracy. Przyszłe panny młode co rusz stawiają się w salonach na ostatnią przymiarkę lub po odbiór sukni. Panowie zorientowali się, że już najwyższy czas pomyśleć o swoim ślubnym stroju.

I słusznie, bo znalezienie odpowiedniego męskiego ubioru na dzień ślubu wcale nie jest takie proste i wbrew pozorom wymaga trochę zachodu i czasu spędzonego na poszukiwaniach i przymiarkach.

Bieżący numer magazynu Uroczystość jest wyjątkowy, bo jubileuszowy. Dziewiąte urodziny uczciliśmy rozpoczynając nowy cykl ślubnych przemian naszych czytelniczek. Konkurs Piękna Panna Młoda Metamorfozy rozpocznie Ania, która niebawem stanie na ślubnym kobiercu. A dzięki naszym nieocenionym ekspertom, którzy biorą udział w projekcie, nasza uczestniczka poczuła przedsmak czekających ją emocji.

Redakcja