Artykuły powiązane

Za trzy tygodnie nastanie kalendarzowa jesień. Po pięknym, gorącym lecie mamy ogromną ochotę na kontynuację słonecznej aury. Warto wykorzystać ten czas na długie spacery, piesze lub rowerowe wyprawy. Fantastycznym pomysłem będzie też wyjazd nad morze – czy to jednodniowy czy weekendowy. Oderwanie się od codziennych obowiązków zawodowych oraz tych związanych z przygotowaniem do uroczystości zaślubin wpłyną na was kojąco i pozwolą się odprężyć.

Specjalnie dla narzeczonych, którzy staną na ślubnym kobiercu w najbliższych tygodniach, przygotowaliśmy serię artykułów dotyczących jesiennych akcentów podczas uroczystości zaślubin i wesela. Jak udekorować salę, stoły, samochód, jakie owoce i warzywa stworzą klimat tej kolorowej pory roku, jakie akcenty mogą się znaleźć w stylizacji panny młodej – między innymi o tym wszystkim będziecie mogli przeczytać w bieżącej Uroczystości.

Jesień zwiastuje zakończenie sezonu ślubnego. Jednak nasze myśli krążą już wokół przyszłego roku, a konkretnie ukierunkowane są na organizację jedenastej edycji Wielkiej Gali Ślubnej, która odbędzie się tym razem 25 stycznia 2015r. Wszystkich narzeczonych gorąco zapraszamy do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Szczecińskich w ostatnią niedzielę stycznia. Zarówno my, jak i wystawcy zapewnimy wam wiele atrakcji.

Redakcja