Artykuły powiązane

 
Jesień za oknami. Ale za to w jakim wydaniu! Pisząc te słowa termometr wskazuje 20 stopni Celsjusza, świeci słońce i gdyby nie kalendarz na ścianie, na którym widnieje miesiąc październik, można by pomyśleć, że mamy początek wiosny. Oby taka aura nie opuszczała nas zbyt szybko.

W bieżącym numerze Uroczystości przedstawimy wam Martę i proces jej metamorfozy. Powoli zbliżamy się do końca pierwszego cyklu naszego projektu. Jeszcze tylko jedna osoba będzie mogła przeżyć przygodę z przemianą swojego wizerunku. Jeżeli któraś z czytających te słowa pań planuje swój ślub w najbliższym czasie i chciałaby oddać swoją urodę w ręce naszych specjalistów, zachęcamy do przesłania swojego zgłoszenia na adres: biuro@balticart.pl z dopiskiem w tytule Metamorfoza Ślubna. Może to właśnie ty zostaniesz wyłoniona jako ostatnia kandydatka do Ślubnych Metamorfoz?

Już teraz zapraszamy wszystkich, którzy mają w planach złożenie sobie przysięgi małżeńskiej, do odwiedzenia 10. Wielkiej Gali Ślubnej, która odbędzie się 26 stycznia 2014r. w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. Z okazji jubileuszu wszyscy narzeczeni zostaną przez nas hojnie obdarowani :)Zanim będziemy świętować dziesiątą edycję Gali, czeka nas wspaniały czas świąt w gronie najbliższych. Wszystkim naszym czytelnikom życzymy spokoju na te wyjątkowe bożonarodzeniowe dni oraz wejścia w Nowy Rok 2014 z przytupem!

Redakcja,