Artykuły powiązane

 
Jeszcze chwila, jeszcze moment i już wszyscy spotkamy się na jubileuszowej dziesiątej Wielkiej Gali Ślubnej! Czekacie na nią równie niecierpliwie co my?
W niedzielę, 26 stycznia 2014 roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności pary, które przygotowują się do swojego ślubu, do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Wszystkich narzeczonych, którzy odwiedzą nas w tym dniu, obficie obdarujemy.
 
KAŻDA PARA, KTÓRA PRRZYGOTOWYWUJE SIĘ DO ŚLUBU, OTRZYMA OD NAS KUPONY O WARTOŚCI TRZECH TYSIĘCY ZŁOTYCH!!!
 
Brzmi zachęcająco??? Mamy nadzieję, że tak. Szczegółowe informacje znajdziecie w treści artykułu o Gali oraz na stronie e-wesele.pl
 
A w targowym wydaniu Magazynu Ślubnego Uroczystość przedstawimy między innymi przebieg ostatniej metamorfozy, której bohaterką była przepiękna Dominika, zastanowimy się, jakie stoły wybrać na przyjęcie weselne, jak urozmaicić menu oraz w jaki sposób uatrakcyjnić ślubną ceremonią cywilną.

Nieustannie zapraszamy do zaglądania na naszą stronę e-wesele.pl, która również przechodzi metamorfozę. Z góry przepraszamy za małe niedogodności z tym związane. Finalnie z pewnością przekształcenia wpłyną pozytywnie na wygląd i funkcjonalność portalu. A to wszystko z myślą o was! Do zobaczenia w sieci!

Redakcja,