Artykuły powiązane


Schyłek lata jest już wyczuwalny w powietrzu. Pomimo pięknego słońca w ciągu dnia, wieczory i noce są coraz chłodniejsze. Za chwilę kolorowa, wielobarwna jesień zagości u nas na dobre. Ale póki co powróćmy jeszcze na moment do upałów, które towarzyszyły nam podczas wakacyjnych miesięcy.

To właśnie w takiej aurze dwie kolejne kandydatki - Ania i Agata - pod czujnym okiem naszych specjalistów, poddały się metamorfozom. Podczas sesji plenerowych temperatury przekraczały 30 stopni Celsjusza. Atmosfera była gorąca i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zobaczcie efekty przemian tych wspaniałych, młodych kobiet. Oprócz metamorfoz przygotowaliśmy serię artykułów dotyczących trendów ślubnych na zbliżający się sezon. Przyszłe panny młode już teraz mogą czerpać garściami i zacząć przygotowania do ślubu, uwzględniając najmodniejsze trendy w modzie ślubnej czy dodatkach.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką ślubną - zwiedzających i wystawców - na jubileuszową 10. Wielką Galę Ślubną, która odbędzie się 26 stycznia 2014.r w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. O szczegółach będziemy informować w naszych serwisach internetowych - na stronach e-wesele.pl, wielkagalaslubna.pl oraz na profilu facebookowym (facebook.com/WielkaGalaSlubna).

Redakcja