Artykuły powiązane

Nową kolekcję sukien ślubnych i wizytowych Veromia 2010, zaprojektowaną przez utalentowanego angielskiego projektanta Jasona Jenningsa już wkrótce będzie można podziwiać podczas jedynego w Polsce ekskluzywnego pokazu tej marki, który odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Mody Ślubnej TORWAR, 5-6 grudnia br.

Suknie Veromia podbiły serca panien młodych min. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Danii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii i Grecji. Kolekcje charakteryzuje różnorodność i oryginalność fasonów, doskonała jakość materiałów, perfekcyjne szycie i dbałość o detale.

Kreacje szyte są w rozmiarach od 32 do 56. Kolekcja składa się z linii Veromia (kolekcja romantyczna), Bellice (kolekcja nowoczesna), D'Zage (kolekcja klasyczna), Veromia Deluxe (kolekcja od rozmiaru 46+).

Suknię z kolekcji Veromia 2010 można obejrzeć na plakacie promującym Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR. Pokaz Veromia 2010 odbędzie się w sobotę i niedzielę 5-6 grudnia w Hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6a w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!