Artykuły powiązane

 Marka Modes – Jabłońscy, której właścicielami są Aleksandra Jabłońska i Witold Jabłoński, jest obecna na rynku od 1990 roku.

 Firma jest producentem ekskluzywnej odzieży męskiej. W kolekcjach znajdują się eleganckie koszule, marynarki, spodnie, garnitury wizytowe i ślubne. Modes jest również producentem dodatków takich jak: kamizelki ślubne, muszniki, krawatki. Firma Modes jako podstawowe ubiory ślubne oferuje surduty, fraki i smokingi angielskie.

 Wszystkie projekty rodzą się w Koszalinie, natomiast szyte są przez najlepszych polskich krawców. Wyroby firmowane marką Modes - Jabłońscy wykonane są z najlepszych tkanin z zastosowaniem dodatków najwyższej jakości, dzięki czemu jest to jedyna firma na Pomorzu oferująca usługi na tak wysokim poziomie. Wyroby marki Modes - Jabłońscy nie odbiegają jakością od najstarszych polskich marek branży garniturowej, a są oferowane w cenach akceptowanych przez nabywców.

 W salonach firmowych ( Koszalin ul. 1 Maja 4 oraz ul. Połtawska 6) każdy mężczyzna , w tym szczególnie przyszły Pan Młody, znajdzie coś dla siebie. Robiąc zakupy w jednym miejscu unikniemy powielenia tych samych elementów ubioru u uczestników tej samej uroczystości.

 Firma zawsze stawia na elegancję. Każdy pan, który trafi w ręce specjalistów z firmy Modes może liczyć na fachową pomoc w kwestii doboru wszystkich elementów garderoby w taki sposób, aby wyglądał wyjątkowo i szykownie w tym najważniejszym dniu swojego życia. Oto kilka zasad, o których zawsze należy pamiętać: buty powinny być kolorystycznie dopasowane do garnituru, w kolorze butów winien być pasek. Skarpetki dobieramy do koloru butów lub spodni. Koszule ślubne proponujemy zazwyczaj białe lub w kolorze ecru. Powinny być uszyte z dobrej tkaniny. Ważnym dodatkiem są spinki do mankietów koszuli. Pod szyją Pan Młody powinien mieć fular lub musznik. Bardzo dobrze komponuje się z dodatkami Panny Młodej ozdobna żakardowa kamizelka.

  W nadchodzącym sezonie najmodniejsze kolory ślubnych garniturów to tonacje ciemne w prążki oraz kolor czarny. W głębokiej czerni oferujemy wyroby z tkaniny MATRIX. W kolekcji oferujemy również wyroby w jasnych tonacjach, dla klientów mających własną wizję swojego ubioru proponujemy szycie na zamówienie.

 Zapraszamy do naszych salonów, a wybór ślubnego garnituru będzie jednym z elementów Waszej uroczystości.

 Klientom z poza Koszalina udzielamy atrakcyjnych upustów.

 Firma Modes - Jabłońscy oferuje współpracę handlowcom ze Szczecina i Stargardu, na zasadach wyłączności. Kontakt biuro@modes-jablonscy.pl 0602334118 www.modes-jablonscy.pl www.slubnegarnitury.pl