Artykuły powiązane

 

Zarówno buty jak i torebka to dwa wręcz obowiązkowe dodatki do każdej damskiej stylizacji. Odpowiednio dobrane podkreślają i nadają charakter kobiecemu wizerunkowi na co dzień i od święta. Mając w perspektywie ślub i wesele, warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad właściwym doborem tak butów jak i wizytowej torebki. Zobaczcie jak zjawiskowe mogą być te dwa ultrakobiece akcesoria.

Panna młoda - buty
Niby zawsze warto postawić na wygodę, a zwłaszcza w dniu ślubu, gdy obuwie pozostaje na stopach przez kilkanaście godzin. Jednak jakby nie patrzeć na zagadnienie eleganckich, kobiecych butów i tak zawsze wygrają szpilki. Są bezsprzecznie piękne – to po pierwsze. A po drugie - kobieta w szpilkach wygląda zawsze dobrze. No chyba, że nie potrafi się w nich poruszać.

Oczywisty wybór
Jeżeli jesteś przyzwyczajona do wysokich obcasów, na co dzień chodzisz w takich butach i lubisz tego typu modele obuwi, to szykując się do swojego ślubu poszukaj i kup kolejną parę obłędnie wyglądających szpilek. P.S. Przed ślubem załóż buty przynajmniej kilka razy i rozchodź je w domu. Dzięki temu ułożą się na stopie i nie będzie niebezpieczeństwa, że spowodują np. obtarcia.

Panna młoda - torebka
Przede wszystkim powstaje pytanie czy panna młoda powinna mieć torebkę czy nie? Kiedyś w ogóle takiego pytania nikt by nie zadał. Wiadomo było, że jest to zbędny drobiazg. Obecnie zdarza się, że panna młoda kompletuje do swojego stroju ten mały dodatek w wieczorowym wydaniu. Po co? Być może lubi, być może taki był zamysł, być może w celu schowania w niej telefonu, pomadki i chusteczek? Każdy powód jest dobry ;) Zobaczcie jak piękne są takie torebki. Może też się skusicie?

Niezbędnik panny młodej
Nie ma co się oszukiwać, że w niewielkich torebkowych gabarytach zmieszczą się wszystkie drobiazgi, które warto przygotować w ramach tzw. niezbędnika panny młodej. Pudry, igły, nitki, agrafki, próbki perfum, etc lepiej zgromadzić w innej torebce lub koszyczku i przekazać świadkowej.